1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2019

18.30u

Olmen
KSAV B

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Postformatieteam Ksav winnen het beloften tornooi in Tongerlo

 

Deze jongens hebben het beste gegeven en gewonnen op belofte tornooi in Tongerlo.

 

KSAV wint met een mix van spelers ( jongeren B-ploeg, U21 en U17 ) het goed gevuld tornooi in Tongerlo.

 

Na de kwalificatie ronde won KSAV de halve finale met 0-2 tegen OH Leuven.

 

KSAV versloeg in een spannende finale Dessel Sport met 0-1

 

 

 

 

 

 

 

 

Dessel - Ksav  0-1

 

 

 

 

 

Ex Vorst - Ksav 0-2

 

 

 

 

 

 

 

Oevel - Ksav   0-0 

 

 

 

 

 

 

Tongerlo - Ksav  0-0  gewonnen door penalty's

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Halve Finale  OHL - Ksav 0-2

 

 

 

 

 

Finale : Dessel - Ksav 0-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Gepost op: 1 mei 2019 om 18.45h

Aantal keren gelezen: 682

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR