Secretariaat
OPEN : 18u30-19u30
maandag 22 april
2e Prov 21 april 2024
15.00u
Lentezon - KSAV
wedstrijdbal: Zondag
4e PROV 21 april 2024
15.00u
Zammel - KSAV B
wedstrijdbal: Zondag
|
Daelemans Bjorn |
Hoofdtrainer (T1) | |
bjorndaelemans@hotmail.com | |
0476/54.01.12 |
Van Loy Geert | Hannes Jos | ||
Afgevaardigde | Afgevaardigde | ||
geert@vanloy.be | hannes.jos@skynet.be | ||
0486/18.79.15 | 0496/33.61.68 |
Nuttige info
Volgende wedstrijd:
zat 25/4 10u: FC Netezonen - U9A (verzamelen om 9u15 ter plaatse)
Woe 29/4 : U9A - Westerlo (vriendschappelijk)
Trainingen :
zon 16/11/2014 | 11:00 - 13:45 | Robin,Fons,Seppe,Milan,Cedric |
zat 17/01/2015 | 11:00 - 14:00 | Mathijs,Fons,Seppe,Milan,Kobe |
zat 11/04/2015 | 11:00 - 14:00 | Mahijs,Kobe |
zat 18/04/2015 | 14:00 - 18:00 |
|
Tornooien einde seizoen:
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
06-09-2014 | 10:00 | FC NETEZONEN | K. SAV ST. DIMPNA A |
|
13-09-2014 | 15:00 | K. SAV ST. DIMPNA A | VC HERENTALS C |
|
20-09-2014 | 10:00 | KVV RAUW SP. | K. SAV ST. DIMPNA A |
|
27-09-2014 | 15:00 | K. SAV ST. DIMPNA A | KSK WEELDE |
|
04-10-2014 | 15:00 | K. SAV ST. DIMPNA A | VERBR. BALEN B |
|
11-10-2014 | 12:30 | ACHTER OLEN VV A | K. SAV ST. DIMPNA A |
|
18-10-2014 | 15:00 | K. SAV ST. DIMPNA A | VC MOLDAVO B |
|
25-10-2014 | 15:00 | K. SAV ST. DIMPNA A | FC NETEZONEN |
|
01-11-2014 | 12:00 | KFC RANST B | K. SAV ST. DIMPNA A |
|
08-11-2014 | 15:00 | K. SAV ST. DIMPNA A | KVV RAUW SP. |
|
15-11-2014 | 10:00 | KSK WEELDE | K. SAV ST. DIMPNA A |
|
22-11-2014 | 13:30 | VERBR. BALEN B | K. SAV ST. DIMPNA A |
|
29-11-2014 | 15:00 | K. SAV ST. DIMPNA A | ACHTER OLEN VV A |
|
06-12-2014 | 10:45 | VC MOLDAVO B | K. SAV ST. DIMPNA A |
|
10-01-2015 | 10:00 | FC NETEZONEN | K. SAV ST. DIMPNA A |
|
17-01-2015 | 15:00 | K. SAV ST. DIMPNA A | KFC RANST B |
|
24-01-2015 | 10:00 | KVV RAUW SP. | K. SAV ST. DIMPNA A |
|
31-01-2015 | 15:00 | K. SAV ST. DIMPNA A | KSK WEELDE |
|
07-02-2015 | 15:00 | K. SAV ST. DIMPNA A | VERBR. BALEN B |
|
14-02-2015 | 12:30 | ACHTER OLEN VV A | K. SAV ST. DIMPNA A |
|
21-02-2015 | 15:00 | K. SAV ST. DIMPNA A | VC MOLDAVO B |
|
28-02-2015 | 15:00 | K. SAV ST. DIMPNA A | FC NETEZONEN |
|
07-03-2015 | 14:00 | KFC RANST B | K. SAV ST. DIMPNA A |
|
14-03-2015 | 15:00 | K. SAV ST. DIMPNA A | KVV RAUW SP. |
|
21-03-2015 | 10:00 | KSK WEELDE | K. SAV ST. DIMPNA A |
|
28-03-2015 | 13:30 | VERBR. BALEN B | K. SAV ST. DIMPNA A |
|
01-04-2015 | 18:00 | K. SAV ST. DIMPNA A | ACHTER OLEN VV A |
|
18-04-2015 | 10:45 | VC MOLDAVO B | K. SAV ST. DIMPNA A |
|
25-04-2015 | 10:00 | FC NETEZONEN | K. SAV ST. DIMPNA A |
|
Rangschikking 2e Prov
Rangschikking 4e PROV