Secretariaat
GESLOTEN :
maandag 1 april
2e Prov 6 april 2024
19.30u
Zoersel - KSAV A
wedstrijdbal: Zaterdag
4e PROV 6 april 2024
19.30u
Netezonen - KSAV B
wedstrijdbal: Zaterdag
Begeleiders | ||||
Hannes Dries | Claes Glenn | Lievens Nick | ||
Hoofdtrainer (T1) | Trainer (T2) | Afgevaardigde | ||
drieshannes@hotmail.com | glenn_x@hotmail.com | nickske_100@hotmail.com | ||
0497/60.02.43 | 0498/57.79.25 | 0476/02.41.39 |
Trainingen | ||||
maandag van 19u30 - 21u00 (Leunen) | ||||
donderdag van 19u30 - 21u00 (Leunen) |
Thuiswedstrijden | ||||
zaterdag om 10u45 of 12u30 op terrein B - kleedkamer 7 |
Kantinedienst | ||||
zaterdag 12/09/2015 van 14u00 -18u00 (4 volwassenen, 1 speler) : Stephane (2x) , Janne, Stijn, Thomas | ||||
zondag 25/10/2015 van 8u00-11u00 (4 volwassenen, 1 speler) : Jonathan, Yoren, Toon C., Toon K. | ||||
zondag 17/01/2016 van 8u00-14u00 (4 volwassenen, 1 speler) : | ||||
zondag 28/02/2016 van 8u00-11u00 (4 volwassenen, 1 speler) : Nick(afgevaardigde), Maikel, Stijn (2x) | ||||
zondag 10/4/2016 van 11u00-14u00 (4 volwassenen, 1 speler) : Diemas (2x), Kobe (2x), Tymonteuz |
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
09-01-2016 | 10:45 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | KFC MOL A NIV.2 |
|
16-01-2016 | 12:30 | FC WEZEL SPORT NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
23-01-2016 | 10:45 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | KSK KASTERLEE B NIV.1 |
|
30-01-2016 | 12:45 | KFC DESSEL SP. B NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
13-02-2016 | 10:45 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | KSK BRANDDONK A NIV.1 |
|
20-02-2016 | 10:30 | FC PUNT-LARUM A NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
05-03-2016 | 13:00 | KFC MOL A NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
12-03-2016 | 10:45 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | FC WEZEL SPORT NIV.2 |
|
19-03-2016 | 10:00 | KSK KASTERLEE B NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
02-04-2016 | 10:45 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | KFC DESSEL SP. B NIV.2 |
|
09-04-2016 | 12:00 | KSK BRANDDONK A NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
16-04-2016 | 10:45 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | FC PUNT-LARUM A NIV.2 |
|
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
05-09-2015 | 12:45 | KFC DESSEL SP. B NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
12-09-2015 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | KFC MOL A NIV.2 |
|
19-09-2015 | 13:00 | FC WEZEL SPORT NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
26-09-2015 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | WHITE STAR A NIV.2 |
|
03-10-2015 | 14:30 | FC GIERLE A NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
10-10-2015 | 13:00 | VERBR. BALEN A NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
17-10-2015 | 10:45 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | FC ZWANEVEN NIV.2 |
|
24-10-2015 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | KFC DESSEL SP. B NIV.2 |
|
31-10-2015 | 9:00 | KFC MOL A NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
07-11-2015 | 10:45 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | FC WEZEL SPORT NIV.2 |
|
14-11-2015 | 12:45 | WHITE STAR A NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
21-11-2015 | 10:45 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | FC GIERLE A NIV.2 |
|
28-11-2015 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | VERBR. BALEN A NIV.2 |
|
05-12-2015 | 12:45 | FC ZWANEVEN NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
Oefenwedstrijden | ||||
Datum | Uitslag | |||
09-10-2015 | 20:00 | FC DE KEMPEN | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
25-11-2015 | 19:00 | FC DE KEMPEN | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | - |
Rangschikking 2e Prov
Rangschikking 4e PROV