Secretariaat
OPEN : 18u30-19u30
maandag 29 april
2e Prov 28 april 2024
15.00u
KSAV A - Lille B
wedstrijdbal: Zondag
4e PROV 28 april 2024
15.00u
KSAV B - Houtvenne B
wedstrijdbal: Zondag
Begeleiders | ||||
Willeborts Eric | Vandepoel Bart | Van de Vreugde Peter | ||
Trainer | Hulptrainer | Afgevaardigde | ||
erik.willeborts@gmail.com | bartvandepoel@live.be | peter.vicky@telenet.be | ||
0498/29.07.47 | 0473/91.14.58 | 0496/61.03.04 |
Trainingen | ||||
maandag van 18u00-19u30 (Leunen) | ||||
woensdag van 18u00 - 19u30 (KSAV) |
Thuiswedstrijden | ||||
zaterdag om 12u30 op terrein F - kleedkamer 7-6-5 |
Kantinedienst | ||||
zaterdag 17/10/2015 van 8u00 -11u00 (5 personen) : Matisse (2x), Emile, Ewoud, Ferre, Carsten | ||||
zondag 22/11/2015 van 11u00-14u00 (5 personen) : Maarten, Matse, Thor, Ferre, Thomas, Mona | ||||
zaterdag 16/01/2016 van 8u00-14u00 (5 personen) : | ||||
zaterdag 05/03/2016 van 8u00-14u00 (5 personen) : | ||||
zondag 24/04/2016 van 11u00-14u00 (5 personen) : |
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
09-01-2016 | 13:45 | VERBR. BALEN B NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
16-01-2016 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KFC MOL NIV.2 |
|
23-01-2016 | 10:00 | KVV RAUW SP. NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
30-01-2016 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | VC MOLDAVO A NIV.2 |
|
20-02-2016 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | FC PUNT-LARUM NIV.2 |
|
27-02-2016 | 09:30 | KFC ZAMMEL B NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
05-03-2016 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | VERBR. BALEN B NIV.2 |
|
12-03-2016 | 09:30 | KFC MOL NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
19-03-2016 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KVV RAUW SP. NIV.2 |
|
02-04-2016 | 09:15 | VC MOLDAVO A NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
16-04-2016 | 14:30 | FC PUNT-LARUM NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
23-04-2016 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KFC ZAMMEL B NIV.2 |
|
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
05-09-2015 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KFC VRIJ ARENDONK A NIV.2 |
|
12-09-2015 | 09:30 | KFC MOL NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
19-09-2015 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | VERBR. BALEN A NIV.2 |
|
26-09-2015 | 10:15 | KFC BEEKHOEK SP. NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
03-10-2015 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KVV RAUW SP. NIV.2 |
|
10-10-2015 | 13:30 | KFC EZAART SP. NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
17-10-2015 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
21-10-2015 | 19:15 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KFC BEEKHOEK SP. NIV.2 | - |
24-10-2015 | 10:00 | KFC VRIJ ARENDONK A NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
31-10-2015 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KFC MOL NIV.2 |
|
07-11-2015 | 12:30 | VERBR. BALEN A NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
21-11-2015 | 10:00 | KVV RAUW SP. NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
28-11-2015 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KFC EZAART SP. NIV.2 |
|
05-12-2015 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
Rangschikking 2e Prov
Rangschikking 4e PROV