Secretariaat
GESLOTEN :
maandag 1 april
2e Prov 6 april 2024
19.30u
Zoersel - KSAV A
wedstrijdbal: Zaterdag
4e PROV 6 april 2024
19.30u
Netezonen - KSAV B
wedstrijdbal: Zaterdag
Begeleiders | ||||
Leysen Jorne | Geudens Tom | |||
Hoofdtrainer (T1 woensdag) | Trainer (zaterdag) | |||
Jorne.leysen@skynet.be | geudens20@gmail.com | |||
0472/45.15.75 | 0474/63.62.76 |
Trainingen | ||||
woensdag van 16u30 - 18u00 (KSAV) | ||||
vrijdag van 18u00-19u30 (Leunen) |
Thuiswedstrijden | ||||
zaterdag om 14u30 op terrein D1 - kleedkamer 7 of 5 |
Kantinedienst | ||||
zaterdag 19/09/2015 van 11u00 -14u00 (5 personen) : Sam, Lukas, Seppe, Ilya | ||||
zaterdag 31/10/2015 van 8u00-11u00 (5 personen) : Miro, Wout, Lena, Ilya, Lukas | ||||
zaterdag 30/01/2016 van 8u00-11u00 (5 personen) : Miro, Sam, Wout, Lena, Ythen | ||||
zondag 03/04/2016 van 8u00-11u00 (5 personen) : Lukas, Miro, Wout, Sam, Ythen |
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
09-01-2016 | 10:00 | K. NOORDSTAR VV A NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
16-01-2016 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | K. BLAUWV. OEVEL NIV.1 |
|
23-01-2016 | 11:30 | KFC EXC. VORST NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
30-01-2016 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | KFC TONGERLO B NIV.1 |
|
13-02-2016 | 15:00 | KFC EZAART SP. B NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
20-02-2016 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | KFC LINDA OLEN NIV.1 |
|
27-02-2016 | 10:00 | VV LAAKDAL NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
05-03-2016 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | K. NOORDSTAR VV A NIV.1 |
|
12-03-2016 | 10:00 | K. BLAUWV. OEVEL NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
19-03-2016 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | KFC EXC. VORST NIV.1 |
|
02-04-2016 | 11:15 | KFC TONGERLO B NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
09-04-2016 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | KFC EZAART SP. B NIV.1 |
|
16-04-2016 | 09:30 | KFC LINDA OLEN NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
23-04-2016 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | VV LAAKDAL NIV.1 |
|
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
05-09-2015 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | KFC TONGERLO A NIV.1 |
|
12-09-2015 | 11:15 | KFC TONGERLO B NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
19-09-2015 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | KFC EXC. VORST NIV.1 |
|
26-09-2015 | 11:00 | VV MLK Lichtaart B | K. SAV. ST. Dimpna D NIV.1 | 17-3 |
03-10-2015 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | VV LAAKDAL NIV.1 |
|
10-10-2015 | 13:00 | K. ZWAL. OLMEN C NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
17-10-2015 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | K. ZWAL. OLMEN B NIV.1 |
|
21-10-2015 | 19:15 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | KFC TONGERLO B NIV.1 | - |
24-10-2015 | 12:30 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
31-10-2015 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | VERBR. BALEN D NIV.1 |
|
07-11-2015 | 10:00 | KFC TONGERLO A NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
21-11-2015 | 13:00 | KFC EXC. VORST NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
05-12-2015 | 10:00 | VV LAAKDAL NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
Rangschikking 2e Prov
Rangschikking 4e PROV