Secretariaat
GESLOTEN : maandag
25 maart en 1 april
2e Prov 23 maart 2024
19.00u
KSAV 0-0 Ezaart
wedstrijdbal: Zaterdag
4e PROV 24 maart 2024
15.00u
KSAV B 1-1 Heultje
wedstrijdbal: Zondag
|
|
AFGEVAARDIGDE U11 Prov. : GEERT VAN LOY
|
|
AFGEVAARDIGDE U11 Prov. : ROB JANSSEN
|
|
SPONSOR U11 Prov. : AVISBUDGET KEMPEN/LIMBURG
|
|
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
14-01-2017 | 09:30 | KFC ANTONIA A NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 |
|
21-01-2017 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 | R. ANTWERP FC NIV.3 |
|
28-01-2017 | 11:00 | KSK HEIST NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 |
|
04-02-2017 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 | KVV OG VORSELAAR A NIV.3 |
|
18-02-2017 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 | KVC WESTERLO A NIV.3 |
|
04-03-2017 | 09:30 | SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 |
|
11-03-2017 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 | KFC ANTONIA A NIV.3 |
|
18-03-2017 | 11:00 | R. ANTWERP FC NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 |
|
25-03-2017 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 | KSK HEIST NIV.3 |
|
01-04-2017 | 11:00 | KVV OG VORSELAAR A NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 |
|
22-04-2017 | 09:30 | KVC WESTERLO A NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 |
|
29-04-2017 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 | SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A NIV.3 |
|
Wijzigingen :
Wijziging 1 : Antwerp - U11 Prov op zaterdag 3/12/2016 om 9u30 (ipv 11u15)
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
03-09-2016 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 | VC HERENTALS A NIV.2 |
|
10-09-2016 | 11:00 | KSK HEIST NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 |
|
17-09-2016 | 11:00 | KVV OG VORSELAAR A NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 |
|
24-09-2016 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 | KFC ANTONIA A NIV.3 |
|
01-10-2016 | 09:30 | KVC WESTERLO A NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 |
|
08-10-2016 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 | R. ANTWERP FC NIV.3 |
|
15-10-2016 | 15:00 | VOSSELAAR VV A NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 |
|
22-10-2016 | 09:30 | VC HERENTALS A NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 |
|
05-11-2016 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 | KSK HEIST NIV.3 |
|
12-11-2016 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 | KVV OG VORSELAAR A NIV.3 |
|
19-11-2016 | 09:30 | KFC ANTONIA A NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 |
|
26-11-2016 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 | KVC WESTERLO A NIV.3 |
|
03-12-2016 | 09:30 | R. ANTWERP FC NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 |
|
10-12-2016 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 | VOSSELAAR VV A NIV.3 |
|
4/2/2017 van 14u 30 tot 1800:Robin Seppe H Mathijs Ruben en Alec
25/3/2017 van 14 u30 tot 18 00: Lars, Seppe vdb, Mathijs, Tuur, Fre
Rangschikking 2e Prov
Rangschikking 4e PROV