Secretariaat
OPEN : 18u30-19u30
maandag 22 april
2e Prov 21 april 2024
15.00u
Lentezon - KSAV
wedstrijdbal: Zondag
4e PROV 21 april 2024
15.00u
Zammel - KSAV B
wedstrijdbal: Zondag
COACH U11 C (T1) : ERIK WILLEBORTS
|
|
COACH U11 C (T2) : BART VAN DE POEL
|
|
AFGEVAARDIGDE U11 C : PETER VAN DE VREUGDE
|
|
SPONSOR U11 C : C-Works
|
|
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
14-01-2017 | 09:30 | KFC ZAMMEL A NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
21-01-2017 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | SK ACHTER OLEN A NIV.2 |
|
28-01-2017 | 13:30 | FC PUNT-LARUM NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
04-02-2017 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KFC DE KEMPEN TL NIV.2 |
|
11-02-2017 | 09:30 | KVC WESTERLO C NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
18-02-2017 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KVC WESTERLO B NIV.3 |
|
04-03-2017 | 11:00 | VERBR. BALEN A NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
11-03-2017 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KFC ZAMMEL A NIV.3 |
|
18-03-2017 | 12:00 | SK ACHTER OLEN A NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
25-03-2017 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | FC PUNT-LARUM NIV.2 |
|
01-04-2017 | 09:30 | KFC DE KEMPEN TL NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
08-04-2017 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KVC WESTERLO C NIV.3 |
|
22-04-2017 | 09:30 | KVC WESTERLO B NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
29-04-2017 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | VERBR. BALEN A NIV.2 |
|
Wijzigingen :
Wijziging 1 : Moldavo - KSAV U11 C op 5/11/2016 om 15u00 (ipv 11u00)
Wijziging 2 : KSAV U11 C - Zammel op 26/10/2016 om 18u00 (ipv 19/11/2016 om 13u00)
Wijziging 3 : KFC Mol - U11 C op zaterdag 3/12/2016 om 11u00 (ipv 9u30)
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
03-09-2016 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | SK ACHTER OLEN A NIV.2 |
|
10-09-2016 | 09:30 | KFC ZAMMEL A NIV.3 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
17-09-2016 | 11:30 | K. BLAUWV. OEVEL NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
24-09-2016 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KFC MOL NIV.2 |
|
01-10-2016 | 13:00 | KFC EZAART SP. A NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
08-10-2016 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KVC WESTERLO B NIV.3 |
|
15-10-2016 | 13:45 | VERBR. BALEN B NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
22-10-2016 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KFC DE KEMPEN TL NIV.2 |
|
26-10-2016 | 18:00 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KFC ZAMMEL A NIV.3 | - |
05-11-2016 | 15:00 | VC MOLDAVO B NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
12-11-2016 | 12:00 | SK ACHTER OLEN A NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
26-11-2016 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | K. BLAUWV. OEVEL NIV.2 |
|
03-12-2016 | 11:00 | KFC MOL NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 |
|
10-12-2016 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 | KFC EZAART SP. A NIV.2 |
|
Rangschikking 2e Prov
Rangschikking 4e PROV