Secretariaat
OPEN : 18u30-19u30
maandag 29 april
2e Prov 28 april 2024
15.00u
KSAV A - Lille B
wedstrijdbal: Zondag
4e PROV 28 april 2024
15.00u
KSAV B - Houtvenne B
wedstrijdbal: Zondag
COACH U9 Prov.B (T1) : WARD LAENEN
|
|
AFGEVAARDIGDE U9 Prov. B : RAF HENDRICKX
|
|
Tuinaanleg - renovatie Jef Peeters : 0496/69.38.89 of jef-peeters@telenet.be
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
14-01-2017 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | KFC DESSEL SP. A NIV.1 |
|
21-01-2017 | 09:30 | KSK KASTERLEE B NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
28-01-2017 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | KSK KASTERLEE A NIV.2 |
|
04-02-2017 | 09:30 | K. RETIE SK B NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
11-02-2017 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | VERBR.ARENDONK A NIV.1 |
|
18-02-2017 | 09:30 | KFC LENTEZON BEERSE B NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
04-03-2017 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | MINDERHOUT VV A NIV.1 |
|
11-03-2017 | 13:00 | KFC DESSEL SP. A NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
18-03-2017 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | KSK KASTERLEE B NIV.1 |
|
25-03-2017 | 10:00 | KSK KASTERLEE A NIV.2 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
01-04-2017 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | K. RETIE SK B NIV.1 |
|
08-04-2017 | 11:00 | VERBR.ARENDONK A NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
22-04-2017 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 | KFC LENTEZON BEERSE B NIV.1 |
|
29-04-2017 | 11:00 | MINDERHOUT VV A NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 |
|
Wijzigingen :
Wijziging 1 : Dessel - KSAV U19 PB op zaterdag 10/12/2016 om 11u00 (ipv 13u00)
Wijziging 2 : De Kempen - KSAV U9 Prov.B op zaterdag op 12/11/2016 om 9u30 (ipv 9u00)
Wijziging 2 : SKS Kasterlee - KSAV U9 Prov.B op zaterdag op 26/11/2016 om 9u30 (ipv 9u00)
Wijziging 3 : Dessel - KSAV U9 Prov.B op zaterdag op 10/12/2016 om 13u30
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
03-09-2016 | 14:00 | KVC WESTERLO B | K. SAV ST. DIMPNA B |
|
10-09-2016 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA B | K. RETIE SK B |
|
17-09-2016 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA B | KFC DE KEMPEN TL B |
|
24-09-2016 | 11:00 | KVV OG VORSELAAR B | K. SAV ST. DIMPNA B |
|
01-10-2016 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA B | KSK KASTERLEE B |
|
08-10-2016 | 13:00 | KFC LILLE B | K. SAV ST. DIMPNA B |
|
15-10-2016 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA B | KFC DESSEL SP. B |
|
22-10-2016 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA B | KVC WESTERLO B |
|
05-11-2016 | 09:30 | K. RETIE SK B | K. SAV ST. DIMPNA B |
|
12-11-2016 | 09:30 | KFC DE KEMPEN TL B | K. SAV ST. DIMPNA B |
|
19-11-2016 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA B | KVV OG VORSELAAR B |
|
26-11-2016 | 09:30 | KSK KASTERLEE B | K. SAV ST. DIMPNA B |
|
03-12-2016 | 09:30 | K. SAV ST. DIMPNA B | KFC LILLE B |
|
10-12-2016 | 13:30 | KFC DESSEL SP. B | K. SAV ST. DIMPNA B |
|
Rangschikking 2e Prov
Rangschikking 4e PROV