2e PROV 19 januari 2019

19.30u

KSAV A
Weelde

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 20 januari 2019

14.30u

KSAV B
SKS Herentals

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Reserven A

Info / spelers / trainerstaf

COACH RESERVEN A  : GUY TAELS

Geboortedatum       24-03-1968
Geboorteplaats  Geel
GSM  0474/43.93.71
Emailadres  guytaels@gmail.com
Spelerscarriere  Punt, Netegalm, KSAV
Vorige clubs  KSAV U17 - U15 - Reseren A - Eerste elftal

 

COACH RESERVEN A (T2) : JEF VANHAMEL

Geboortedatum       
Geboorteplaats  Geel
GSM  0497/66.16.99
Emailadres  jefvanhamel@hotmail.com
Spelerscarriere  KSAV
Vorige clubs ASV Geel, Westerlo, KSAV

 

SPORTIEF VERANTWOORDELIJKE : JOS VANPEEL

* Transfers

Geboortedatum       17-09-1946
Geboorteplaats  Geel
GSM  0475/57.07.68
Emailadres  jos.vanpeel@telenet.be
Spelerscarriere  Elsum
Vorige clubs  Elsum, VC Herentals, Balen, Retie, Poederlee,   SKS Herentals, Vlimmeren

 

 

COACH RESERVEN A (T3 - Doelmannen) : OEGE BEKKEMA

Geboortedatum       25-03-1960
Geboorteplaats  
GSM  0486/29.02.78
Emailadres  oegebekkema@hotmail.com
Spelerscarriere  
Vorige clubs  Verbr.Geel, Netezonen, Tielen, Herselt, Oud-Turnhout, Exc.Vorst, Netegalm, Ezaart,       Berg & Dal, Larum, Ezaart

 

AFGEVAARDIGDE RESERVEN A  : GELENS LUC

Geboortedatum       27 juli 1964
Geboorteplaats  Geel
GSM  
Emailadres  luc.gelens@pandora.be
Spelerscarriere  

 

AFGEVAARDIGDE RESERVEN A  : VANHAMEL RICHARD

Geboortedatum       22 maart 1956
Geboorteplaats  
GSM  0496 31 90 44
Emailadres  Richard.vanhamel@telenet.be
Spelerscarriere  

 

 

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 14:30 K. SAV ST. DIMPNA A K. ZWAL. OLMEN
7 - 2
09-09-2017 14:30 K. SAV ST. DIMPNA A VERBR.ARENDONK A
0 - 0
16-09-2017 15:00 K. RETIE SK B K. SAV ST. DIMPNA A
AMC
23-09-2017 14:30 K. SAV ST. DIMPNA A KFC MOL
3 - 1
30-09-2017 15:00 FC WEZEL SPORT A K. SAV ST. DIMPNA A
2 - 2
07-10-2017 14:30 K. SAV ST. DIMPNA A KFC VRIJ ARENDONK A
4 - 1
14-10-2017 15:00 KSK KASTERLEE A K. SAV ST. DIMPNA A
1 - 1
21-10-2017 14:30 K. SAV ST. DIMPNA A FC ROSSELAAR HULSEN A
5 - 0 (F1)
04-11-2017 14:30 KVV RAUW SP. A K. SAV ST. DIMPNA A
3 - 3
11-11-2017 14:30 K. SAV ST. DIMPNA A K. WITGOOR SP.DESSEL B
AMC
18-11-2017 14:30 KFC EZAART SP. A K. SAV ST. DIMPNA A
2 - 4
25-11-2017 14:30 K. SAV ST. DIMPNA A VERBR. BALEN A
4 - 1
02-12-2017 14:30 KFC BEEKHOEK SP. A K. SAV ST. DIMPNA A
0 - 3
09-12-2017 14:30 K. ZWAL. OLMEN K. SAV ST. DIMPNA A
2 - 3
12-01-2018 20:00 VERBR.ARENDONK A K. SAV ST. DIMPNA A
2 - 2
20-01-2018 14:30 K. SAV ST. DIMPNA A K. RETIE SK B
AMC
26-01-2018 19:30 KFC MOL K. SAV ST. DIMPNA A
1 - 3
03-02-2018 14:30 K. SAV ST. DIMPNA A FC WEZEL SPORT A
  PP
16-02-2018 20:00 KFC VRIJ ARENDONK A K. SAV ST. DIMPNA A
1  - 0
24-02-2018 14:30 K. SAV ST. DIMPNA A KSK KASTERLEE A
1  - 4
03-03-2018 14:00 FC ROSSELAAR HULSEN A K. SAV ST. DIMPNA A
  5 - 2
10-03-2018 14:30 K. SAV ST. DIMPNA A KVV RAUW SP. A
ST
16-03-2018 20:00 K. WITGOOR SP.DESSEL B K. SAV ST. DIMPNA A
AMC
24-03-2018 14:30 K. SAV ST. DIMPNA A KFC EZAART SP. A
2  - 0
06-04-2018 20:00 VERBR. BALEN A K. SAV ST. DIMPNA A
0  - 4
14-04-2018 14:30 K. SAV ST. DIMPNA A KFC BEEKHOEK SP. A
3  - 1

Klassement Reserven A

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 VERBR.ARENDONK A 20 17 3 0 94 10 84 54
2 K. SAV ST. DIMPNA A 21 13 5 3 61 29 32 44
3 KSK KASTERLEE A 19 11 3 5 59 31 28 36
4 KFC VRIJ ARENDONK A 20 11 0 9 52 43 9 33
5 KVV RAUW SP. A 21 9 3 9 46 53 -7 30
6 VERBR. BALEN A 20 9 0 11 55 54 1 27
7 KFC BEEKHOEK SP. A 21 8 3 10 50 57 -7 27
8 KFC MOL 22 7 4 11 42 66 -24 25
9 KFC EZAART SP. A 21 8 0 13 52 70 -18 24
10 FC WEZEL SPORT A 21 6 5 10 57 72 -15 23
11 K. ZWAL. OLMEN 19 6 0 13 43 63 -20 18
12 FC ROSSELAAR HULSEN A 21 4 2 15 35 98 -63 14
13 K. RETIE SK B 0 0 0 0 0 0 0 0
13 K. WITGOOR SP.DESSEL B 0 0 0 0 0 0 0 0

Schutters Reserven A


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 42
2 KFC ANTONIA A 35
3 K. SAV ST. DIMPNA A 34
4 KVV OG VORSELAAR 28
5 K. VRIJH. HERSELT 27
6 K. BEVEL FC 27
7 KSK WEELDE 25
8 WHITE STAR 24
9 K. RETIE SK 23
10 VERBR. BALEN 22
10 K. VLIMMEREN SP. 22
12 K. MERKSPLAS SK 20
13 KFC BEEKHOEK SP. 17
14 MINDERHOUT VV 17
15 F.C. ARENDONK SPORT 15
16 K. ZWAL. OLMEN 13

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 VC POEDERLEE 43
2 K. BLAUWV. OEVEL 43
2 KVV RAUW SP. 43
4 FC PUNT-LARUM 38
5 OLEN UNITED 35
6 KSK HERENTALS 34
7 KSK OOSTHOVEN 32
8 KFC DE KEMPEN TL B 31
9 KFC GROBBENDONK 30
10 KFC VERBR. ALBERTA 25
11 KFC EZAART SP. 20
12 KFC WECHELDERZANDE 20
13 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 18
14 VV MLK. LICHTAART 16
15 K. SAV ST. DIMPNA B 15
16 FC ROSSELAAR HULSEN 8
17 K. HIH TURNHOUT 2