2e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Mariekerke

westrijdbal: beker van Antwerpen

4e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Bouwel

westrijdbal: beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U17 Prov.

Info / spelers / trainerstaf

COACH U17 Prov. : LAMBERT BAETEN

Geboortedatum       24/06/1964
Geboorteplaats  Herentals
GSM  0498/46.24.86
Emailadres  lambert.baeten@pandora.be
Spelerscarriere  
Vorige clubs  Vlimmeren, Houtvenne, Oosterzonen

 

COACH U17 Prov. GUY TAELS

 

Geboortedatum       24-03-1968
Geboorteplaats  Geel
GSM  0474/43.93.71
Emailadres  guytaels@skynet.be
Spelerscarriere  Punt, Netegalm, KSAV
Vorige clubs  KSAV U17 - U15 - Reseren A - Eerste elftal

 

AFGEVAARDIGDE U17 Prov. : KRIS VERMEIR

 

 
Geboortedatum       
Geboorteplaats  
GSM  0486/88.16.38
Emailadres  kris_vermeir@telenet.be
Spelerscarriere  
Vorige clubs  KSAV

 

AFGEVAARDIGDE U17 Prov. : BOB ROEFS

 

 
Geboortedatum       
Geboorteplaats  
GSM  0473/949406
Emailadres  bobroefs@scarlet.be
Spelerscarriere  Vosselaar, KSAV
Vorige clubs  KSAV

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
14-01-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2 K. RETIE SK A NIV.2
3 - 3
21-01-2018 10:00 VC HERENTALS A NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2
PP
28-01-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2 FCM HALLAAR A NIV.2
1 - 2
04-02-2018 09:30 KVC WESTERLO B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2
1 - 2
17-02-2018 13:00 KVV OG VORSELAAR A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2
4 - 3
25-02-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2 KSK KASTERLEE A NIV.1
1 - 1
04-03-2018 09:15 KFC DESSEL SP. B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2
2 - 2
11-03-2018 09:30 K. RETIE SK A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2
4 - 2
18-03-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2 VC HERENTALS A NIV.1
2 - 0
25-03-2018 09:30 FCM HALLAAR A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2
1 - 1
08-04-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2 KVC WESTERLO B NIV.2
2 - 5
15-04-2018 09:30 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2 KVV OG VORSELAAR A NIV.2
1  - 3
22-04-2018 09:30 KSK KASTERLEE A NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2
3  - 2 
29-04-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2 KFC DESSEL SP. B NIV.2
  - 

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
03-09-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2 K. RETIE SK A NIV.2
2 - 5  
10-09-2017 09:30 KSK KASTERLEE A NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2
2  - 3 
17-09-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2 VERBR.ARENDONK NIV.1
2  - 5 
24-09-2017 09:35 KVV OG VORSELAAR A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2
0  - 5 
01-10-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2 KFC LILLE NIV.1
12  -1  
08-10-2017 09:30 KFC DESSEL SP. B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2
 4 - 0 
22-10-2017 09:30 K. RETIE SK A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2
1  - 6
05-11-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2 KSK KASTERLEE A NIV.1
4  - 0
12-11-2017 09:30 VERBR.ARENDONK NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2
3  - 7
19-11-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2 KVV OG VORSELAAR A NIV.2
2  - 1 
26-11-2017 09:30 KFC LILLE NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2
3 - 3
03-12-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.2 KFC DESSEL SP. B NIV.2
3  - 1 

Ploegfoto

U17 Prov.

Klassement U17 Prov.

1. KVC Westerlo
2. K Retie SK
3. KFC Molenzonen-Hallaar
7. KSAV St Dymphna

Schutters U17 Prov.


Verslagen van seizoen 2017-2018

Gierle - U21B (foto's)

U17B - Mol Rauw 1-0 (foto's)

Zettersprijskamp Ksav (foto's )

G-voetbaltornooi ( foto's)

U21 Prov spelen kampioen ( foto's)

Sinterklaasfeest (foto's)

Verbr Arendonk - U17 Prov 3-7 ( foto's)

U7 A (foto's)

U17 Prov - Kasterlee 4-0 (foto's)

Retie - U17 Prov 1-6 (foto's)

Algemene training (foto's)

U17 Prov - Lille 12 -1 ( foto's)

Vorselaar - U17Prov 0-5 ( foto's)

U17Prov - Verbr Arendonk 2-5 (foto's)

Kasterlee - U17 Prov 2-3 (foto's)

U17Prov - Retie 2-5 (foto's)

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0