2e PROV 19 oktober 2018

20.00u

KSAV A
Beekhoek
(VRIJDAG !!!!!)

westrijdbal: competitie

4e PROV 20 oktober 2018

19.30u

KSAV B
Rosselaar Hulsen
(ZATERDAG !!!!)

westrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U15 C

Info / spelers / trainerstaf

TRAINER U15 C : MARINO WOUTERS

Geboortedatum       21 september 1973
Geboorteplaats  
GSM  0494/109675
Emailadres  tinny.van.de.craen@telenet.be
Spelerscarriere  KSAV
Vorige clubs  KSAV

 

TRAINER U15 C : GUNTHER GROENEN

Geboortedatum       6 april 1966
Geboorteplaats  
GSM  0494/434007
Emailadres  
Spelerscarriere  KSAV
Vorige clubs  KSAV

 

AFGEVAARDIGDE U15 C : ANDRE MOENS

 
Geboortedatum       20 maart 1959
Geboorteplaats  
GSM  0495/52 50 14
Emailadres  moens_andre@telenet.be
Spelerscarriere  
Vorige clubs  KSAV

 

AFGEVAARDIGDE U15 C : JEF STEURS

 
Geboortedatum       18 maart 1974
Geboorteplaats  
GSM  0496/529536
Emailadres  jef.steurs1@telenet.be
Spelerscarriere  
Vorige clubs  KSAV

 

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
14-01-2018 09:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 KFC DE KEMPEN TL B NIV.2
2 - 5
21-01-2018 09:30 KSV OUD TURNHOUT NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
1 - 3
28-01-2018 09:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 ASV GEEL B NIV.3
2 - 14
04-02-2018 09:30 KFC FLANDRIA A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
3 - 0
18-02-2018 10:00 K. FC PULLE NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
5 - 1
25-02-2018 09:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 KFC TURNHOUT B NIV.2
1 - 5
04-03-2018 11:15 WHITE STAR A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
0 - 5
11-03-2018 09:30 KFC DE KEMPEN TL B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
3 - 2
18-03-2018 09:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 KSV OUD TURNHOUT NIV.2
5 - 0 (F1)
25-03-2018 10:00 ASV GEEL B NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
5 - 2
08-04-2018 09:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 KFC FLANDRIA A NIV.3
2 - 5
15-04-2018 09:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 K. FC PULLE NIV.3
3 - 4
25-04-2018 18:30 KFC TURNHOUT B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
3  - 2 
29-04-2018 09:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 WHITE STAR A NIV.3
  - 

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
03-09-2017 09:30 KFC MOL B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
5 - 4 
10-09-2017 09:30 KFC DE KEMPEN TL B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
6  - 3 
17-09-2017 09:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 KFC ZAMMEL B NIV.2
0  - 5 
01-10-2017 09:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 ASV GEEL B NIV.3
1  - 5 
08-10-2017 10:00 KFC EZAART SP. NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
3  - 1 
15-10-2017 09:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 KVV RAUW SP. A NIV.2
2  - 7 
22-10-2017 09:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 KFC MOL B NIV.2
5  - 3
05-11-2017 09:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 KFC DE KEMPEN TL B NIV.2
2  - 3
12-11-2017 09:30 KFC ZAMMEL B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
6  - 2
26-11-2017 10:00 ASV GEEL B NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
15  - 1 
03-12-2017 09:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 KFC EZAART SP. NIV.2
3  - 4 
10-12-2017 09:30 KVV RAUW SP. A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
2  - 1 

Ploegfoto

U15 C

Klassement U15 C

1. KFC Flandria Ravels
2. AS Verbroedering Geel
3. WS Schorvoort Turnhout
7. KSAV St Dymphna

Schutters U15 C


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 18
2 K. BEVEL FC 14
3 WHITE STAR 13
4 KFC ANTONIA A 13
5 KVV OG VORSELAAR 12
6 K. RETIE SK 10
7 KSK WEELDE 10
8 K. SAV ST. DIMPNA A 9
9 K. VLIMMEREN SP. 8
10 K. MERKSPLAS SK 8
11 F.C. ARENDONK SPORT 7
11 K. VRIJH. HERSELT 7
13 MINDERHOUT VV 7
14 KFC BEEKHOEK SP. 5
14 VERBR. BALEN 5
16 K. ZWAL. OLMEN 4

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 24
2 OLEN UNITED 19
3 VC POEDERLEE 18
4 K. BLAUWV. OEVEL 18
4 KSK HERENTALS 18
6 KFC EZAART SP. 15
6 FC PUNT-LARUM 15
8 KFC VERBR. ALBERTA 15
8 KFC DE KEMPEN TL B 15
10 KSK OOSTHOVEN 8
11 KFC WECHELDERZANDE 7
11 K. SAV ST. DIMPNA B 7
13 FC ROSSELAAR HULSEN 7
14 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 6
15 VV MLK. LICHTAART 5
16 KFC GROBBENDONK 3
17 K. HIH TURNHOUT 2