2e PROV 19 januari 2019

19.30u

KSAV A
Weelde

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 20 januari 2019

14.30u

KSAV B
SKS Herentals

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U13 Prov.

Info / spelers / trainerstaf

TRAINER U13 Prov.  : DAVY VERWIMP

Geboortedatum       20 september 1974
Geboorteplaats  
GSM  0496/86 46 42
Emailadres  davyverwimp@hotmail.be
Spelerscarriere  KSAV, Netegalm, Genk
Vorige clubs  KSAV

 

TRAINER U13 Prov. : JO VANHOOF

Geboortedatum       2 maart 1972
Geboorteplaats  
GSM  0478/47 81 14
Emailadres  jovanhoof-segers@skynet.be
Spelerscarriere  
Vorige clubs  KSAV

 

TRAINER U13 Prov. : CHRISTOPH HERMANS

Geboortedatum       27 januari 1973
Geboorteplaats  
GSM  0473 / 68 00 07
Emailadres  christophe.hermans@telenet.be
Spelerscarriere  
Vorige clubs  KSAV

 

AFGEVAARDIGDE U13 Prov. : JO VANHOOF

Geboortedatum       2 maart 1972
Geboorteplaats  
GSM  0478/47 81 14
Emailadres  jovanhoof-segers@skynet.be
Spelerscarriere  
Vorige clubs  KSAV

 

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
14-01-2018 10:00 KFC LILLE A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
3  - 2 
21-01-2018 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 K. MERKSPLAS SK A NIV.3
  afgelast  
28-01-2018 09:30 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
5  -  3
18-02-2018 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KFC NIJLEN A NIV.3
3  - 3 
25-02-2018 10:00 K. LIERSE SK B NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
3  - 6 
04-03-2018 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KFC ANTONIA A NIV.3
4  -  2
11-03-2018 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KFC LILLE A NIV.3
5  - 5 
18-03-2018 09:30 K. MERKSPLAS SK A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
  -  
25-03-2018 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A NIV.3
  -  
15-04-2018 09:30 KFC NIJLEN A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
  -  
22-04-2018 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 K. LIERSE SK B NIV.3
  -  
29-04-2018 10:00 KFC ANTONIA A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
  -  

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
03-09-2017 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KVC WESTERLO B NIV.3
4  - 8 
10-09-2017 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KFC ANTONIA A NIV.3
3  - 6 
17-09-2017 11:15 K TERNESSE VV A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
4  - 7 
24-09-2017 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 K. MERKSPLAS SK A NIV.3
4  - 4 
01-10-2017 09:30 KVV OG VORSELAAR A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
5  - 7 
08-10-2017 09:30 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KFC LILLE A NIV.2
4  - 5 
15-10-2017 09:30 KFC NIJLEN A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
10  - 5 
22-10-2017 09:30 KVC WESTERLO B NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
2  - 4 
05-11-2017 10:00 KFC ANTONIA A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
8  - 2 
12-11-2017 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 K TERNESSE VV A NIV.3
7  - 4 
19-11-2017 09:30 K. MERKSPLAS SK A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
1  - 2 
26-11-2017 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KVV OG VORSELAAR A NIV.2
11  - 5 
01-12-2017 18:15 KFC LILLE A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
5  - 2 
09-12-2017 14:30 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KFC NIJLEN A NIV.3
afgelast  - 

Ploegfoto

U13 Prov.

Klassement U13 Prov.

ADRESSEN TEGENSTANDERS : 

 

K. MERKSPLAS SK :   HOFEINDE   9       2330    MERKSPLAS

 

SK SGRAVENWEZEL - SCHILDE :  G. De Pelichylei 24  2970 's Gravenwezel   

 

KFC  LILLE  :   SPORTCENTRUM   BALSAKKER         BALSAKKER  46     2275   LILLE

 

KFC  ANTONIA  :  BETHANIELEI   84       2980     ZOERSEL

 

KFC  NIJLEN  :   JEUGDTERREINEN     GOORSTRAAT    2560  NIJLEN

 

SK LIERSE :   Liersesteenweg 114   2560 Kessel

Schutters U13 Prov.

KANTINEDIENST : 

 

ZAT 02/09 :  JORDY - JORIS (2) - TOON - YBE 

ZAT 07/10 :  VICTOR (afwezig )  - RIK - STEN (2) - RUBEN - JARNE 

ZAT 12/01 :  VICTOR - JONAS - JARNE - TOON - YBE 

ZAT 24/02 :  STEN - RIK - JORDY - RUBEN - VICTOR

ZAT 28/04 :  RUBE - JONAS - JORDY

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 42
2 KFC ANTONIA A 35
3 K. SAV ST. DIMPNA A 34
4 KVV OG VORSELAAR 28
5 K. VRIJH. HERSELT 27
6 K. BEVEL FC 27
7 KSK WEELDE 25
8 WHITE STAR 24
9 K. RETIE SK 23
10 VERBR. BALEN 22
10 K. VLIMMEREN SP. 22
12 K. MERKSPLAS SK 20
13 KFC BEEKHOEK SP. 17
14 MINDERHOUT VV 17
15 F.C. ARENDONK SPORT 15
16 K. ZWAL. OLMEN 13

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 VC POEDERLEE 43
2 K. BLAUWV. OEVEL 43
2 KVV RAUW SP. 43
4 FC PUNT-LARUM 38
5 OLEN UNITED 35
6 KSK HERENTALS 34
7 KSK OOSTHOVEN 32
8 KFC DE KEMPEN TL B 31
9 KFC GROBBENDONK 30
10 KFC VERBR. ALBERTA 25
11 KFC EZAART SP. 20
12 KFC WECHELDERZANDE 20
13 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 18
14 VV MLK. LICHTAART 16
15 K. SAV ST. DIMPNA B 15
16 FC ROSSELAAR HULSEN 8
17 K. HIH TURNHOUT 2