2e PROV 28 oktober 2018

15.00u

Merksplas SK
KSAV A

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 28 oktober 2018

15.00u

VV MLK Lichtaart
KSAV B

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U13 Prov.

Info / spelers / trainerstaf

TRAINER U13 Prov.  : DAVY VERWIMP

Geboortedatum       20 september 1974
Geboorteplaats  
GSM  0496/86 46 42
Emailadres  davyverwimp@hotmail.be
Spelerscarriere  KSAV, Netegalm, Genk
Vorige clubs  KSAV

 

TRAINER U13 Prov. : JO VANHOOF

Geboortedatum       2 maart 1972
Geboorteplaats  
GSM  0478/47 81 14
Emailadres  jovanhoof-segers@skynet.be
Spelerscarriere  
Vorige clubs  KSAV

 

TRAINER U13 Prov. : CHRISTOPH HERMANS

Geboortedatum       27 januari 1973
Geboorteplaats  
GSM  0473 / 68 00 07
Emailadres  christophe.hermans@telenet.be
Spelerscarriere  
Vorige clubs  KSAV

 

AFGEVAARDIGDE U13 Prov. : JO VANHOOF

Geboortedatum       2 maart 1972
Geboorteplaats  
GSM  0478/47 81 14
Emailadres  jovanhoof-segers@skynet.be
Spelerscarriere  
Vorige clubs  KSAV

 

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
14-01-2018 10:00 KFC LILLE A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
3  - 2 
21-01-2018 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 K. MERKSPLAS SK A NIV.3
  afgelast  
28-01-2018 09:30 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
5  -  3
18-02-2018 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KFC NIJLEN A NIV.3
3  - 3 
25-02-2018 10:00 K. LIERSE SK B NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
3  - 6 
04-03-2018 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KFC ANTONIA A NIV.3
4  -  2
11-03-2018 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KFC LILLE A NIV.3
5  - 5 
18-03-2018 09:30 K. MERKSPLAS SK A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
  -  
25-03-2018 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A NIV.3
  -  
15-04-2018 09:30 KFC NIJLEN A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
  -  
22-04-2018 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 K. LIERSE SK B NIV.3
  -  
29-04-2018 10:00 KFC ANTONIA A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
  -  

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
03-09-2017 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KVC WESTERLO B NIV.3
4  - 8 
10-09-2017 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KFC ANTONIA A NIV.3
3  - 6 
17-09-2017 11:15 K TERNESSE VV A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
4  - 7 
24-09-2017 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 K. MERKSPLAS SK A NIV.3
4  - 4 
01-10-2017 09:30 KVV OG VORSELAAR A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
5  - 7 
08-10-2017 09:30 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KFC LILLE A NIV.2
4  - 5 
15-10-2017 09:30 KFC NIJLEN A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
10  - 5 
22-10-2017 09:30 KVC WESTERLO B NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
2  - 4 
05-11-2017 10:00 KFC ANTONIA A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
8  - 2 
12-11-2017 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 K TERNESSE VV A NIV.3
7  - 4 
19-11-2017 09:30 K. MERKSPLAS SK A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
1  - 2 
26-11-2017 10:45 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KVV OG VORSELAAR A NIV.2
11  - 5 
01-12-2017 18:15 KFC LILLE A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3
5  - 2 
09-12-2017 14:30 K. SAV ST. DIMPNA A NIV.3 KFC NIJLEN A NIV.3
afgelast  - 

Ploegfoto

U13 Prov.

Klassement U13 Prov.

ADRESSEN TEGENSTANDERS : 

 

K. MERKSPLAS SK :   HOFEINDE   9       2330    MERKSPLAS

 

SK SGRAVENWEZEL - SCHILDE :  G. De Pelichylei 24  2970 's Gravenwezel   

 

KFC  LILLE  :   SPORTCENTRUM   BALSAKKER         BALSAKKER  46     2275   LILLE

 

KFC  ANTONIA  :  BETHANIELEI   84       2980     ZOERSEL

 

KFC  NIJLEN  :   JEUGDTERREINEN     GOORSTRAAT    2560  NIJLEN

 

SK LIERSE :   Liersesteenweg 114   2560 Kessel

Schutters U13 Prov.

KANTINEDIENST : 

 

ZAT 02/09 :  JORDY - JORIS (2) - TOON - YBE 

ZAT 07/10 :  VICTOR (afwezig )  - RIK - STEN (2) - RUBEN - JARNE 

ZAT 12/01 :  VICTOR - JONAS - JARNE - TOON - YBE 

ZAT 24/02 :  STEN - RIK - JORDY - RUBEN - VICTOR

ZAT 28/04 :  RUBE - JONAS - JORDY

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 21
2 K. BEVEL FC 17
3 WHITE STAR 16
4 KFC ANTONIA A 16
5 KVV OG VORSELAAR 12
6 K. VLIMMEREN SP. 11
7 K. RETIE SK 10
7 K. VRIJH. HERSELT 10
9 KSK WEELDE 10
9 MINDERHOUT VV 10
11 K. SAV ST. DIMPNA A 9
12 KFC BEEKHOEK SP. 8
13 K. MERKSPLAS SK 8
14 F.C. ARENDONK SPORT 7
15 VERBR. BALEN 5
16 K. ZWAL. OLMEN 4

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 25
2 OLEN UNITED 22
3 K. BLAUWV. OEVEL 21
4 KSK HERENTALS 19
5 VC POEDERLEE 18
6 KFC VERBR. ALBERTA 18
7 KFC EZAART SP. 15
7 FC PUNT-LARUM 15
9 KFC DE KEMPEN TL B 15
10 KFC WECHELDERZANDE 10
10 K. SAV ST. DIMPNA B 10
12 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 9
13 KSK OOSTHOVEN 8
14 FC ROSSELAAR HULSEN 7
15 KFC GROBBENDONK 6
16 VV MLK. LICHTAART 5
17 K. HIH TURNHOUT 2