2e PROV 19 oktober 2018

20.00u

KSAV A
Beekhoek
(VRIJDAG !!!!!)

westrijdbal: competitie

4e PROV 20 oktober 2018

19.30u

KSAV B
Rosselaar Hulsen
(ZATERDAG !!!!)

westrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U12 D

Info / spelers / trainerstaf

TRAINER U12 D (T1) : BART JACOBS

Geboortedatum       8 september 1973
Geboorteplaats  
GSM  
Emailadres 1  bart.jac@skynet.be
 Emailadres 2  bart.jacobs@ucll.be
Vorige clubs  Oud-Turnhout, Oosthoven, Flandria Ravels

 

AFGEVAARDIGDE U12 D : RAF VAN AMMEL

 
Geboortedatum       
Geboorteplaats  
GSM  0472/770536
Emailadres  rafenkristien@gmail.com
Spelerscarriere  
Vorige clubs

 

AFGEVAARDIGDE U12 D : KRIS VERMEIR

 

 
Geboortedatum       
Geboorteplaats  
GSM  0486/88.16.38
Emailadres  kris_vermeir@telenet.be
Spelerscarriere  
Vorige clubs  KSAV

 

 

 

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
13-01-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KFC ZAMMEL A NIV.3
1  -  2
20-01-2018 13:30 VC MOLDAVO A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
Afgelast
27-01-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KVC WESTERLO E NIV.2
2  - 8 
03-02-2018 11:00 VERBR. BALEN A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
 Afgelast
17-02-2018 12:15 KSK OOSTHOVEN A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
1 - 5
24-02-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 BEEKHOEK U13
5 - 7 
08-03-2018 18:15 KFC TURNHOUT IP U11 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
5 -3
10-03-2018 09:30 KFC ZAMMEL A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
4 -3 
17-03-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 VC MOLDAVO A NIV.2
12  - 3 
24-03-2018 09:30 KVC WESTERLO E NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
2  - 7 
07-04-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 VERBR. BALEN A NIV.2
3  -  3
14-04-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KSK OOSTHOVEN A NIV.3
3  -  1
21-04-2018 11:00 K. BERG EN DAL VV NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
  AMC 
18-04-2018 18:00 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KFC TURNHOUT IP U11
4  - 4

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 09:30 FC TURNHOUT IP U11 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
4 - 1
16-09-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KFC HEIDEBL. PULDERBOS A NIV.3
2 - 8
23-09-2017 09:30 KVC WESTERLO E NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
  7 -  2  
30-09-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 WIEKEVORST SP. NIV.3
3  - 8 
04-10-2017 18:30 KFC ZAMMEL A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
1  - 3 
14-10-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KSK OOSTHOVEN A NIV.3
2  - 7
21-10-2017 13:00 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 FC TURNHOUT C NIV.2
2 - 11
11-11-2017 09:30 KFC HEIDEBL. PULDERBOS A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
7 - 1  
28-10-2017 09:30 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KVC WESTERLO E NIV.2
3 - 8 
25-11-2017 10:15 WIEKEVORST SP. NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
11  - 2 
02-12-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KFC ZAMMEL A NIV.3
0  -  7
09-12-2017 13:30 KSK OOSTHOVEN A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
 Afgelast 

 

KANTINEDIENSTEN:

16 september 2017 14u30-18u: Pieter, Robbe, Lucca, Warre, Thijs

12 november 2017 11u-13u30: Yari, Sebastien, Mathé, Mona

27 januari 2018 14u30 - 18u: Robbe, Lucca, Pieter, Fons, Len

18 maart 2018 8u30 - 11u30: Thijs, Warre, Yari, Mona, Sebastien

 

TORNOOIEN:

Zaterdag 12 augustus 2017, tornooi KSAV

13u30: Vosselaar - KSAV U12A/D 0-8

15u00: Retie - KSAV U12A/D 1-4

Zondag 27 augustus 2017, tornooi Moldavo

13u45: Moldavo - KSAV U12D 1-2

15u15: Rauw - KSAV U12D 1-3

Ploegfoto

U12 D

Klassement U12 D


Schutters U12 D


Verslagen van seizoen 2017-2018

LAVA Cup Finales Wommelgem U12D

KSAV U12D - KFC Turnhout IP U11 4-4

KSAV U12D - KSK Oosthoven A 3-1

KSAV U12D - Verbroedering Balen A 3-3

KVC Westerlo - KSAV U12D 2-7

KSAV U12D - Moldavo A 12-3

KFC Zammel A - KSAV U12D 4-3

KFC Turnhout IP U11 - KSAV U12D 5-3

KSK Oosthoven A - KSAV U12D 1-5

KSAV U12D - KVC Westerlo E 2-8

KSAV U12D - KFC Zammel A 1-2

KSAV U12D - Zammel A 0-7

LAVA Cup U12D

Wiekevorst - KSAV U12D 11-2

Beekhoek - KSAV U12D 0-6

Pulderbos - KSAV U12D 7-1

KSAV U12D - KVC Westerlo 3-8

KSAV U12D - KFC Turnhout 2-11

KSAVU12D 2 - Sk Oossthoven 7

KFC Zammel A - KSAV U12D 1-3

KSAV U12D - Wiekevorst 3-8

KVC Westerlo - KSAV U12D 7-2

KSAV U12D - Pulderbos 2-8

KFC Turnhout IP U11 - KSAV U12D 4-1

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 18
2 K. BEVEL FC 14
3 WHITE STAR 13
4 KFC ANTONIA A 13
5 KVV OG VORSELAAR 12
6 K. RETIE SK 10
7 KSK WEELDE 10
8 K. SAV ST. DIMPNA A 9
9 K. VLIMMEREN SP. 8
10 K. MERKSPLAS SK 8
11 F.C. ARENDONK SPORT 7
11 K. VRIJH. HERSELT 7
13 MINDERHOUT VV 7
14 KFC BEEKHOEK SP. 5
14 VERBR. BALEN 5
16 K. ZWAL. OLMEN 4

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 24
2 OLEN UNITED 19
3 VC POEDERLEE 18
4 K. BLAUWV. OEVEL 18
4 KSK HERENTALS 18
6 KFC EZAART SP. 15
6 FC PUNT-LARUM 15
8 KFC VERBR. ALBERTA 15
8 KFC DE KEMPEN TL B 15
10 KSK OOSTHOVEN 8
11 KFC WECHELDERZANDE 7
11 K. SAV ST. DIMPNA B 7
13 FC ROSSELAAR HULSEN 7
14 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 6
15 VV MLK. LICHTAART 5
16 KFC GROBBENDONK 3
17 K. HIH TURNHOUT 2