2e PROV 19 januari 2019

19.30u

KSAV A
Weelde

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 20 januari 2019

14.30u

KSAV B
SKS Herentals

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U12 D

Info / spelers / trainerstaf

TRAINER U12 D (T1) : BART JACOBS

Geboortedatum       8 september 1973
Geboorteplaats  
GSM  
Emailadres 1  bart.jac@skynet.be
 Emailadres 2  bart.jacobs@ucll.be
Vorige clubs  Oud-Turnhout, Oosthoven, Flandria Ravels

 

AFGEVAARDIGDE U12 D : RAF VAN AMMEL

 
Geboortedatum       
Geboorteplaats  
GSM  0472/770536
Emailadres  rafenkristien@gmail.com
Spelerscarriere  
Vorige clubs

 

AFGEVAARDIGDE U12 D : KRIS VERMEIR

 

 
Geboortedatum       
Geboorteplaats  
GSM  0486/88.16.38
Emailadres  kris_vermeir@telenet.be
Spelerscarriere  
Vorige clubs  KSAV

 

 

 

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
13-01-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KFC ZAMMEL A NIV.3
1  -  2
20-01-2018 13:30 VC MOLDAVO A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
Afgelast
27-01-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KVC WESTERLO E NIV.2
2  - 8 
03-02-2018 11:00 VERBR. BALEN A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
 Afgelast
17-02-2018 12:15 KSK OOSTHOVEN A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
1 - 5
24-02-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 BEEKHOEK U13
5 - 7 
08-03-2018 18:15 KFC TURNHOUT IP U11 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
5 -3
10-03-2018 09:30 KFC ZAMMEL A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
4 -3 
17-03-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 VC MOLDAVO A NIV.2
12  - 3 
24-03-2018 09:30 KVC WESTERLO E NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
2  - 7 
07-04-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 VERBR. BALEN A NIV.2
3  -  3
14-04-2018 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KSK OOSTHOVEN A NIV.3
3  -  1
21-04-2018 11:00 K. BERG EN DAL VV NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
  AMC 
18-04-2018 18:00 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KFC TURNHOUT IP U11
4  - 4

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 09:30 FC TURNHOUT IP U11 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
4 - 1
16-09-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KFC HEIDEBL. PULDERBOS A NIV.3
2 - 8
23-09-2017 09:30 KVC WESTERLO E NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
  7 -  2  
30-09-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 WIEKEVORST SP. NIV.3
3  - 8 
04-10-2017 18:30 KFC ZAMMEL A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
1  - 3 
14-10-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KSK OOSTHOVEN A NIV.3
2  - 7
21-10-2017 13:00 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 FC TURNHOUT C NIV.2
2 - 11
11-11-2017 09:30 KFC HEIDEBL. PULDERBOS A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
7 - 1  
28-10-2017 09:30 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KVC WESTERLO E NIV.2
3 - 8 
25-11-2017 10:15 WIEKEVORST SP. NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
11  - 2 
02-12-2017 11:15 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3 KFC ZAMMEL A NIV.3
0  -  7
09-12-2017 13:30 KSK OOSTHOVEN A NIV.3 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.3
 Afgelast 

 

KANTINEDIENSTEN:

16 september 2017 14u30-18u: Pieter, Robbe, Lucca, Warre, Thijs

12 november 2017 11u-13u30: Yari, Sebastien, Mathé, Mona

27 januari 2018 14u30 - 18u: Robbe, Lucca, Pieter, Fons, Len

18 maart 2018 8u30 - 11u30: Thijs, Warre, Yari, Mona, Sebastien

 

TORNOOIEN:

Zaterdag 12 augustus 2017, tornooi KSAV

13u30: Vosselaar - KSAV U12A/D 0-8

15u00: Retie - KSAV U12A/D 1-4

Zondag 27 augustus 2017, tornooi Moldavo

13u45: Moldavo - KSAV U12D 1-2

15u15: Rauw - KSAV U12D 1-3

Ploegfoto

U12 D

Klassement U12 D


Schutters U12 D


Verslagen van seizoen 2017-2018

LAVA Cup Finales Wommelgem U12D

KSAV U12D - KFC Turnhout IP U11 4-4

KSAV U12D - KSK Oosthoven A 3-1

KSAV U12D - Verbroedering Balen A 3-3

KVC Westerlo - KSAV U12D 2-7

KSAV U12D - Moldavo A 12-3

KFC Zammel A - KSAV U12D 4-3

KFC Turnhout IP U11 - KSAV U12D 5-3

KSK Oosthoven A - KSAV U12D 1-5

KSAV U12D - KVC Westerlo E 2-8

KSAV U12D - KFC Zammel A 1-2

KSAV U12D - Zammel A 0-7

LAVA Cup U12D

Wiekevorst - KSAV U12D 11-2

Beekhoek - KSAV U12D 0-6

Pulderbos - KSAV U12D 7-1

KSAV U12D - KVC Westerlo 3-8

KSAV U12D - KFC Turnhout 2-11

KSAVU12D 2 - Sk Oossthoven 7

KFC Zammel A - KSAV U12D 1-3

KSAV U12D - Wiekevorst 3-8

KVC Westerlo - KSAV U12D 7-2

KSAV U12D - Pulderbos 2-8

KFC Turnhout IP U11 - KSAV U12D 4-1

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 42
2 KFC ANTONIA A 35
3 K. SAV ST. DIMPNA A 34
4 KVV OG VORSELAAR 28
5 K. VRIJH. HERSELT 27
6 K. BEVEL FC 27
7 KSK WEELDE 25
8 WHITE STAR 24
9 K. RETIE SK 23
10 VERBR. BALEN 22
10 K. VLIMMEREN SP. 22
12 K. MERKSPLAS SK 20
13 KFC BEEKHOEK SP. 17
14 MINDERHOUT VV 17
15 F.C. ARENDONK SPORT 15
16 K. ZWAL. OLMEN 13

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 VC POEDERLEE 43
2 K. BLAUWV. OEVEL 43
2 KVV RAUW SP. 43
4 FC PUNT-LARUM 38
5 OLEN UNITED 35
6 KSK HERENTALS 34
7 KSK OOSTHOVEN 32
8 KFC DE KEMPEN TL B 31
9 KFC GROBBENDONK 30
10 KFC VERBR. ALBERTA 25
11 KFC EZAART SP. 20
12 KFC WECHELDERZANDE 20
13 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 18
14 VV MLK. LICHTAART 16
15 K. SAV ST. DIMPNA B 15
16 FC ROSSELAAR HULSEN 8
17 K. HIH TURNHOUT 2