2e PROV 19 oktober 2018

20.00u

KSAV A
Beekhoek
(VRIJDAG !!!!!)

westrijdbal: competitie

4e PROV 20 oktober 2018

19.30u

KSAV B
Rosselaar Hulsen
(ZATERDAG !!!!)

westrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U11 B

Info / spelers / trainerstaf

TRAINER U11 B : NUYTS TIM

 

 
Geboortedatum       4 mei 1984
Geboorteplaats  
GSM  0478/952866
Emailadres  timnuyts84@gmail.com
Spelerscarriere  KSAV

 

AFGEVAARDIGDE U11 B : RACHID EL MRABT

 

 
Geboortedatum       
Geboorteplaats  
GSM  0499/245945
Emailadres  wldchikh@hotmail.com
Spelerscarriere  

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
13-01-2018 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1 KFC EXC. VORST NIV.1
  -  
20-01-2018 09:30 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1 K. BERG EN DAL VV B NIV.1
  -  
27-01-2018 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1 FC PUNT-LARUM NIV.1
  -  
03-02-2018 09:30 FC NETEZONEN B NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1
PP
17-02-2018 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1 K. ZWAL. OLMEN B NIV.1
  -  
24-02-2018 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1 VV LAAKDAL NIV.1
  -  
03-03-2018 11:00 KFC BEEKHOEK SP. A NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1
  -  
10-03-2018 13:00 KFC EXC. VORST NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1
  -  
17-03-2018 13:00 K. BERG EN DAL VV B NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1
  -  
24-03-2018 11:30 FC PUNT-LARUM NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1
  -  
07-04-2018 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1 FC NETEZONEN B NIV.1
  -  
14-04-2018 11:30 K. ZWAL. OLMEN B NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1
  -  
21-04-2018 11:10 VV LAAKDAL NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1
  -  
28-04-2018 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1 KFC BEEKHOEK SP. A NIV.1
  -

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 09:30 KFC ZAMMEL NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
09-09-2017 12:00 OLEN UNITED NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
16-09-2017 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 K. BERG EN DAL VV B NIV.2
  -  
23-09-2017 10:00 K. ZWAL. OLMEN A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
30-09-2017 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 VERBR. BALEN B NIV.2
  -  
07-10-2017 11:15 FC NETEZONEN NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
14-10-2017 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 KVV RAUW SP. NIV.2
AMC
21-10-2017 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 KFC ZAMMEL NIV.2
  -  
04-11-2017 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 OLEN UNITED NIV.2
  -  
11-11-2017 11:30 K. BERG EN DAL VV B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
18-11-2017 09:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 K. ZWAL. OLMEN A NIV.2
  -  
25-11-2017 14:00 VERBR. BALEN B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
02-12-2017 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 FC NETEZONEN NIV.2
  -  
09-12-2017 10:00 KVV RAUW SP. NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
AMC

Ploegfoto

U11 B

Klassement U11 B


Schutters U11 B


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 18
2 K. BEVEL FC 14
3 WHITE STAR 13
4 KFC ANTONIA A 13
5 KVV OG VORSELAAR 12
6 K. RETIE SK 10
7 KSK WEELDE 10
8 K. SAV ST. DIMPNA A 9
9 K. VLIMMEREN SP. 8
10 K. MERKSPLAS SK 8
11 F.C. ARENDONK SPORT 7
11 K. VRIJH. HERSELT 7
13 MINDERHOUT VV 7
14 KFC BEEKHOEK SP. 5
14 VERBR. BALEN 5
16 K. ZWAL. OLMEN 4

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 24
2 OLEN UNITED 19
3 VC POEDERLEE 18
4 K. BLAUWV. OEVEL 18
4 KSK HERENTALS 18
6 KFC EZAART SP. 15
6 FC PUNT-LARUM 15
8 KFC VERBR. ALBERTA 15
8 KFC DE KEMPEN TL B 15
10 KSK OOSTHOVEN 8
11 KFC WECHELDERZANDE 7
11 K. SAV ST. DIMPNA B 7
13 FC ROSSELAAR HULSEN 7
14 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 6
15 VV MLK. LICHTAART 5
16 KFC GROBBENDONK 3
17 K. HIH TURNHOUT 2