2e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Mariekerke

westrijdbal: beker van Antwerpen

4e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Bouwel

westrijdbal: beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U10 B

Info / spelers / trainerstaf

 

COACH U10 B : VANEYSENDYK ALAN

 

Geboortedatum        7 juli 1985
Geboorteplaats  
GSM  0479/486.706
Emailadres  beckers_wendy@hotmail.com
Spelerscarriere  
Vorige clubs   Verbr.Geel,

 

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
13-01-2018 14:30 K. ZWAL. OLMEN A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
20-01-2018 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 KFC BEEKHOEK SP. A NIV.2
  -  
27-01-2018 13:00 FC WEZEL SPORT NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
03-02-2018 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 VERBR. BALEN A NIV.2
  -  
10-02-2018 16:30 KVV RAUW SP. NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
24-02-2018 10:45 KSK OOSTHOVEN B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
03-03-2018 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 VC MOLDAVO B NIV.2
  -  
10-03-2018 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 K. ZWAL. OLMEN A NIV.2
  -  
17-03-2018 11:00 KFC BEEKHOEK SP. A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
24-03-2018 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 FC WEZEL SPORT NIV.2
  -  
07-04-2018 12:30 VERBR. BALEN A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
14-04-2018 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 KVV RAUW SP. NIV.2
  -  
21-04-2018 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 KSK OOSTHOVEN B NIV.2
  -  
28-04-2018 09:30 VC MOLDAVO B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  - 

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 K. WITGOOR SP.DESSEL NIV.2
  -  
09-09-2017 09:30 KSK OOSTHOVEN A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
23-09-2017 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 VC MOLDAVO A NIV.2
  -  
30-09-2017 09:30 KSK HERENTALS NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
07-10-2017 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 VERBR. BALEN B NIV.2
  -  
14-10-2017 11:00 WHITE STAR A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
AMC
21-10-2017 10:00 K. WITGOOR SP.DESSEL NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
04-11-2017 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 KSK OOSTHOVEN A NIV.2
  -  
18-11-2017 11:00 VC MOLDAVO A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
25-11-2017 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 KSK HERENTALS NIV.2
  -  
02-12-2017 11:00 VERBR. BALEN B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2
  -  
09-12-2017 13:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.2 WHITE STAR A NIV.2
AMC

Ploegfoto

U10 B

Klassement U10 B


Schutters U10 B


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0