2e PROV 19 oktober 2018

20.00u

KSAV A
Beekhoek
(VRIJDAG !!!!!)

westrijdbal: competitie

4e PROV 20 oktober 2018

19.30u

KSAV B
Rosselaar Hulsen
(ZATERDAG !!!!)

westrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U17 C

Info / spelers / trainerstaf

TRAINER U17 C : WILLEKENS STIJN

 

 
Geboortedatum       28 november 1975
Geboorteplaats  Geel
GSM  0475/74 35 23
Emailadres  stijn.willekens@telenet.be
Spelerscarriere  KFC Verbroedering Geel

 

TRAINER U17 C : MOLS JAN

 

 
Geboortedatum       27 mei 1967
Geboorteplaats  Turnhout
GSM  0473/59 28 25
Emailadres  jan.mols2@telenet.be
Spelerscarriere  

                                                                                Kantinedienst
ZA 23/09/2017 van 08u30 - 11u30 : Aerts - Cuypers - Daems - De Vlieger - Knapen
ZO 15/10/2017 van 08u30 - 12u30 : Mols - Moors - Moris - Van De Water - Van Giel
ZO 3/12/2017 van 08u30 - 11u30 : Mylle - Van Gompel - Vervoort - Willekens - Aerts
ZO 25/3/2018 van 08u30 - 11u : Cuypers - Daems - Knapen - Mols - Moris
ZO 29/4/2018 van 08u30 - 11u30 : Moors - Mylle - Van De Water - Van Giel - Van Gompel - Vervoort

 

                                                                              Trainingen
Dinsdag van 19u30 - 21u00 (KSAV)
Vrijdag van 19u30 - 21u00  (Leunen) behalve van december tot en met februari
Elke vrijdag van 1/12/2017 tem 28/2/2018 van 19u - 20u : TISJ (Technisch Instituut Sint Jozef)

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
13-01-2018 15:00 KFC DE KEMPEN TL B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
7 - 4
20-01-2018 12:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 KFC EXC. VORST NIV.1
  PP 
27-01-2018 13:00 K. ZWAL. OLMEN NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
1 - 3
03-02-2018 12:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 FC PUNT-LARUM NIV.1
  PP 
17-02-2018 12:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 KFC TONGERLO A NIV.2
2 - 6
24-02-2018 09:30 FC WEZEL SPORT NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
1 - 3
03-03-2018 12:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 OOSTERZONEN R NIV.1
  PP
10-03-2018 12:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 KFC DE KEMPEN TL B NIV.2
5 - 1
17-03-2018 14:30 KFC EXC. VORST NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
    PP  
24-03-2018 12:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 K. ZWAL. OLMEN NIV.1
1 - 0
07-04-2018 12:30 FC PUNT-LARUM NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
4 - 3
14-04-2018 12:00 KFC TONGERLO A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
1 - 2
21-04-2018 12:30 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2 FC WEZEL SPORT NIV.2
1 - 3
28-04-2018 09:30 OOSTERZONEN R NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA C NIV.2
3 - 3
 
Datum   Uitslag
06-09-2017 18:30 WIEKEVORST SP. NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA C
4 - 0
09-09-2017 12:30 K. SAV ST. DIMPNA C KFC NIJLEN B
2 - 1
16-09-2017 13:00 KFC HEULTJE NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA C
6 - 0
23-09-2017 12:30 K. SAV ST. DIMPNA C KFC MOL B NIV.2
0 - 0
30-09-2017 11:30 OOSTERZONEN R K. SAV ST. DIMPNA C
1 - 1
06-10-2017 20:00 KVC HOUTVENNE A NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA C
4 - 0
14-10-2017 12:30 K. SAV ST. DIMPNA C KVC HOUTVENNE B
AMC
21-10-2017 10:00 KFC TONGERLO R K. SAV ST. DIMPNA C
AMC
25-10-2017 20:00 KFC EXC. BOUWEL NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA C
3 - 1
04-11-2017 12:30 K. SAV ST. DIMPNA C KFC EXC. BOUWEL NIV.1
3 - 1
11-11-2017 12:30 K. SAV ST. DIMPNA C WIEKEVORST SP. NIV.1
3 - 0
18-11-2017 13:00 KFC NIJLEN B K. SAV ST. DIMPNA C
3 - 5
25-11-2017 12:30 K. SAV ST. DIMPNA C KFC HEULTJE NIV.1
4 - 2
02-12-2017 13:00 KFC MOL B NIV.2 K. SAV ST. DIMPNA C
 2 - 5 
09-12-2017 12:30 K. SAV ST. DIMPNA C OOSTERZONEN R
  -  

.A.V. ST-DYMPHNA GEEL (05924)

Ploegfoto

U17 C

Klassement U17 C

Schutters U17 C

 

Balletje Hoog 5/9 12/9 19/9 26/9 3/10 10/10 20/10 24/10 1/12 /12
 Daan   96   108 161          
 Diemas 11 11 17 13 13 8 15 10 18  
 Dries 92 80 135 105 102 64 77 157 97  
 Emile 53 31 50   48 35 90   33  
 Mattias 85   61 68            
 Niels 40 54 77 25 39 65 82 150 30  
 Ruben 16 25 35 28 31 20 29 45 26  
 Simon 87 95   32 43 96 63 24 16  
 Stan 55 55 53   80 38   121 75  
 Stijn 112 22 149 76 137 61 62 79 90  
 T. Cuypers 139 300 78 105 112          
 T. Moors   34 20   12 25 16 32    
 Toon 92   43 101 162 45 100 228 68  
 Vincent 20 21 24 26 33 20 30 26 15  

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 18
2 K. BEVEL FC 14
3 WHITE STAR 13
4 KFC ANTONIA A 13
5 KVV OG VORSELAAR 12
6 K. RETIE SK 10
7 KSK WEELDE 10
8 K. SAV ST. DIMPNA A 9
9 K. VLIMMEREN SP. 8
10 K. MERKSPLAS SK 8
11 F.C. ARENDONK SPORT 7
11 K. VRIJH. HERSELT 7
13 MINDERHOUT VV 7
14 KFC BEEKHOEK SP. 5
14 VERBR. BALEN 5
16 K. ZWAL. OLMEN 4

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 24
2 OLEN UNITED 19
3 VC POEDERLEE 18
4 K. BLAUWV. OEVEL 18
4 KSK HERENTALS 18
6 KFC EZAART SP. 15
6 FC PUNT-LARUM 15
8 KFC VERBR. ALBERTA 15
8 KFC DE KEMPEN TL B 15
10 KSK OOSTHOVEN 8
11 KFC WECHELDERZANDE 7
11 K. SAV ST. DIMPNA B 7
13 FC ROSSELAAR HULSEN 7
14 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 6
15 VV MLK. LICHTAART 5
16 KFC GROBBENDONK 3
17 K. HIH TURNHOUT 2