2e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Mariekerke

westrijdbal: beker van Antwerpen

4e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Bouwel

westrijdbal: beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Reserven B

Info / spelers / trainerstaf

 

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
01-09-2018 15:00 KVV RAUW SP. B K. SAV ST. DIMPNA B
  -  
08-09-2018 12:30 K. SAV ST. DIMPNA B FC ROSSELAAR HULSEN B
  -  
15-09-2018 15:00 KFC EZAART SP. B K. SAV ST. DIMPNA B
  -  
22-09-2018 12:30 K. SAV ST. DIMPNA B KFC ZAMMEL B
  -  
29-09-2018 14:30 VV LAAKDAL C K. SAV ST. DIMPNA B
  -  
06-10-2018 12:30 K. SAV ST. DIMPNA B KFC VERBR. ALBERTA B
  -  
13-10-2018 12:30 K. SAV ST. DIMPNA B K. BLAUWV. OEVEL B
  -  
20-10-2018 15:00 FC PUNT-LARUM B K. SAV ST. DIMPNA B
  -  
27-10-2018 12:30 K. SAV ST. DIMPNA B KSK HERENTALS B
  -  
03-11-2018 15:00 KFC TONGERLO B K. SAV ST. DIMPNA B
  -  
10-11-2018 12:30 K. SAV ST. DIMPNA B K. NOORDSTAR VV B
  -  
17-11-2018 15:00 VERBR. BALEN B K. SAV ST. DIMPNA B
  -  
24-11-2018 12:30 K. SAV ST. DIMPNA B OLEN UNITED B
  -  
01-12-2018 15:00 FC ROSSELAAR HULSEN B K. SAV ST. DIMPNA B
  -  
12-01-2019 12:30 K. SAV ST. DIMPNA B KFC EZAART SP. B
  -  
19-01-2019 14:30 KFC ZAMMEL B K. SAV ST. DIMPNA B
  -  
26-01-2019 12:30 K. SAV ST. DIMPNA B VV LAAKDAL C
  -  
02-02-2019 11:00 KFC VERBR. ALBERTA B K. SAV ST. DIMPNA B
  -  
09-02-2019 15:00 K. BLAUWV. OEVEL B K. SAV ST. DIMPNA B
  -  
16-02-2019 12:30 K. SAV ST. DIMPNA B FC PUNT-LARUM B
  -  
23-02-2019 14:30 KSK HERENTALS B K. SAV ST. DIMPNA B
  -  
09-03-2019 15:00 K. NOORDSTAR VV B K. SAV ST. DIMPNA B
  -  
16-03-2019 12:30 K. SAV ST. DIMPNA B VERBR. BALEN B
  -  
23-03-2019 15:00 OLEN UNITED B K. SAV ST. DIMPNA B
  -  
30-03-2019 12:30 K. SAV ST. DIMPNA B KFC TONGERLO B
  -  
06-04-2019 12:30 K. SAV ST. DIMPNA B KVV RAUW SP. B
  - 

 

Klassement Reserven B


Schutters Reserven B


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0