2e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Mariekerke

westrijdbal: beker van Antwerpen

4e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Bouwel

westrijdbal: beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U17 B

Info / spelers / trainerstaf

 

1e plaats Tornooi HO Testelt 10/8/2018

0-3 K. Ramsel - KSAV
1-0 KSAV - FC Averbode-Oks
0-5 KDN United - KSAV
Finale
0-2 KMD Halen - KSAV

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
01-09-2018 13:00 K. ZWAL. OLMEN NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1
  -  
08-09-2018 09:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1 K. MERKSPLAS SK B NIV.1
  -  
15-09-2018 14:30 F.C. ARENDONK SPORT B NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1
  -  
22-09-2018 09:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1 KSK OOSTHOVEN B NIV.1
  -  
29-09-2018 09:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1 KFC EXC. VORST NIV.1
  -  
06-10-2018 12:30 KSK KASTERLEE B NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1
  -  
13-10-2018 09:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1 VERBR. BALEN B NIV.1
AMC
20-10-2018 09:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1 K. ZWAL. OLMEN NIV.1
  -  
27-10-2018 15:00 K. MERKSPLAS SK B NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1
  -  
03-11-2018 09:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1 F.C. ARENDONK SPORT B NIV.1
  -  
10-11-2018 09:30 KSK OOSTHOVEN B NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1
  -  
17-11-2018 12:00 KFC EXC. VORST NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1
  -  
24-11-2018 09:00 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1 KSK KASTERLEE B NIV.1
  -  
01-12-2018 11:00 VERBR. BALEN B NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1
AMC

Klassement U17 B


Schutters U17 B


Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0