Secretariaat
GESLOTEN : maandag
25 maart en 1 april
2e Prov 23 maart 2024
19.00u
KSAV - Ezaart
wedstrijdbal: Zaterdag
4e PROV 24 maart 2024
15.00u
KSAV B - Heultje
wedstrijdbal: Zondag
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
12-01-2019 | 13:00 | VERBR. BALEN B NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
19-01-2019 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | K. WITGOOR SP.DESSEL B NIV.1 |
|
26-01-2019 | 13:30 | KFC EZAART SP. A NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
02-02-2019 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | K. BERG EN DAL VV A NIV.1 |
|
09-02-2019 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | KFC BEEKHOEK SP. A NIV.1 |
|
16-02-2019 | 09:30 | FC WEZEL SPORT C NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
23-02-2019 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | K. ZWAL. OLMEN B NIV.1 |
|
09-03-2019 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | VERBR. BALEN B NIV.1 |
|
16-03-2019 | 14:30 | K. WITGOOR SP.DESSEL B NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
23-03-2019 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | KFC EZAART SP. A NIV.1 |
|
30-03-2019 | 10:00 | K. BERG EN DAL VV A NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
06-04-2019 | 11:00 | KFC BEEKHOEK SP. A NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
13-04-2019 | 13:00 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | FC WEZEL SPORT C NIV.1 |
|
27-04-2019 | 11:30 | K. ZWAL. OLMEN B NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
Uitslagen en kalender | ||||
Datum | Uitslag | |||
01-09-2018 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | KFC BEEKHOEK SP. B NIV.1 |
|
08-09-2018 | 15:00 | KFC EZAART SP. B NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
15-09-2018 | 11:30 | K. ZWAL. OLMEN B NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
22-09-2018 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | KFC ZAMMEL B NIV.1 |
|
29-09-2018 | 09:30 | FC NETEZONEN A NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
06-10-2018 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | K. BERG EN DAL VV A NIV.1 |
|
13-10-2018 | 11:00 | FC PUNT-LARUM B NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
20-10-2018 | 11:45 | KFC BEEKHOEK SP. B NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
27-10-2018 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | KFC EZAART SP. B NIV.1 |
|
03-11-2018 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | K. ZWAL. OLMEN B NIV.1 |
|
10-11-2018 | 09:30 | KFC ZAMMEL B NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
17-11-2018 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | FC NETEZONEN A NIV.1 |
|
24-11-2018 | 10:00 | K. BERG EN DAL VV A NIV.1 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 |
|
01-12-2018 | 14:30 | K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 | FC PUNT-LARUM B NIV.1 |
|
Rangschikking 2e Prov
Rangschikking 4e PROV