2e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Mariekerke

westrijdbal: beker van Antwerpen

4e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Bouwel

westrijdbal: beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Zoek een wedstrijdverslag

Selecteer eerst een ploeg uit onderstaande lijst:


Oudere verslagen van dit team

KFC Turnhout IP U11 - KSAV U12D 4-1

KFC Turnhout IP U11 - KSAV U12D 4-1

Onze eerste competitiewedstrijd vond vandaag plaats op het (grote) kunstgrasveld van KFC Turnhout. We kregen de interprovinciale U11 ploeg tegenover ons, dus we hadden redenen genoeg om onze borst nat te maken. Voor onze ploeg was het de eerste keer dat we quasi volledig waren.

De wedstrijd ging van start met licht overwicht voor ons. We creëerden in deze openingsfase ook een aantal kansen om op voorsprong te komen, maar het was telkens net niet. Gaandeweg kwam Turnhout ook in zijn spel en was de wedstrijd in evenwicht. De intensiteit en druk op de man was hoog, waardoor niet het mooiste voetbal gespeeld werd, maar beide ploegen toonden wel de intentie om de bal snel rond te laten gaan. Het eerste kwart werd afgesloten met 0-0 op het scorebord. Het tweede kwart was ons minste van de dag. We kwamen meermaals onder druk te staan en kwamen er nog maar sporadisch uit. Omdat de afstand tussen verdediging en aanval te groot werd, moesten we ook twee doelpunten incasseren. De rust was dan ook welgekomen en er werd dan ook taktisch bijgestuurd. De aanvallende ruit werd een vierkant, waardoor we met twee middenvelders gingen spelen en twee spelers vooraan. Hierdoor werd het evenwicht in de ploeg terug hersteld en kwam de match terug meer in evenwicht. We kwamen er een aantal keer mooi uit maar de kansen die hieruit voortvloeiden werden gemist. Turnhout kreeg geen echte kansen meer op dat moment, maar op tegenaanval scoorden ze toch de 3-0. In het vierde kwart konden we een verdiende eerredder scoren na een vrije trap. Ook Turnhout kon nog een keer scoren waardoor de 4-1 eindstand op het bord kwam.

Conclusie: een verdiende overwinning voor Turnhout dat vaak sneller op de bal was en iets meer vinnigheid toonde. We deden goed mee en toonden veel inzet zodat het zeker geen walk-over werd voor Turnhout. Het was overigens ook een heel faire wedstrijd en dat is ook altijd heel fijn. Morgen staat er een bosloop gepland zodat onze jongens (en meisje) binnen een aantal weken ook conditioneel top zullen zijn. Een dikke proficiat voor onze ploeg voor de wedstrijd van vandaag!


Gepost op: 2 september 2017 om 13.05h

Aantal keren gelezen: 458


Deel dit verslag:

Reacties op dit verslag

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Verslagen van seizoen 2018-2019

  • Er zijn nog geen verslagen geschreven van dit team.

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0