2e PROV 19 oktober 2018

20.00u

KSAV A
Beekhoek
(VRIJDAG !!!!!)

westrijdbal: competitie

4e PROV 20 oktober 2018

19.30u

KSAV B
Rosselaar Hulsen
(ZATERDAG !!!!)

westrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Zoek een wedstrijdverslag

Selecteer eerst een ploeg uit onderstaande lijst:


Oudere verslagen van dit team

Wiekevorst - KSAV U12D 11-2

Wiekevorst - KSAV U12D 11-2

Vandaag kregen we het fantastische nieuws dat Mona geselecteerd is voor een kennismakingsstage 'Topsport en Nationale Ploegwerking' van de KBVB, dit op basis van haar deelname aan de provinciale selectiedagen. Hierdoor mag ze in december op een tweedaagse stage gaan naar het nationale voetbalcentrum in Tubeke. Voor aanvang van de wedstrijd vandaag hadden we hiervoor de nodige aandacht en mocht Mona alvast de meer dan verdiende felicitaties van al onze jongens in ontvangst nemen. Een dikke proficiat hiervoor!

De wedstrijd zelf dan... ons eerste kwart was goed. De eerste minuten waren wel voor Wiekevorst, waarbij we de bal vanachter uit maar moeilijk wegkregen, maar gaandeweg namen we het initiatief over en voetbalden we gedurende een aantal minuten op de helft van de tegenstander. We kregen een unieke kans om 0-1 voor te komen wanneer onze spits oog in oog kwam met de doelman van Wiekevorst, maar de aanval afronden lukte net niet. In de tegenaanval kregen we de 1-0 te slikken, toch een beetje zuur. Vanaf dit moment nam Wiekevorst het initiatief definitief over en we kregen in het eerste kwart ook nog de 2-0 te tegen. De rest van de wedstrijd verliep volgens hetzelfde stramien: we kwamen er moeilijk uit en slikten te gemakkelijk doelpunten. Dit resulteerde in een 11-2 eindstand, een meer dan verdiende overwinning dus voor WIekevorst; een ploeg die trouwens over gans de lijn heel evenwichtig is samengesteld en mooie aanvalsacties op de mat legde. Zelf creëerden we te weinig en stonden we verdedigend te veel op lemen benen, maar het moet gezegd dat dit vooral kwam door de sterkte van de tegenstander. Ons team is vooral samengesteld uit aanvallend ingestelde spelers, waardoor we het op verdedigend vlak tegen sterke ploegen toch vaak moeilijk hebben.

Voor ons team wacht nu woensdag de LAVA beker. Hopelijk kunnen we op dit midweekse tornooi een deugddoende overwinning meeplukken tegen een van de tegenstanders.


Gepost op: 26 november 2017 om 11.42h

Aantal keren gelezen: 236


Deel dit verslag:

Reacties op dit verslag

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Verslagen van seizoen 2018-2019

  • Er zijn nog geen verslagen geschreven van dit team.

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 18
2 K. BEVEL FC 14
3 WHITE STAR 13
4 KFC ANTONIA A 13
5 KVV OG VORSELAAR 12
6 K. RETIE SK 10
7 KSK WEELDE 10
8 K. SAV ST. DIMPNA A 9
9 K. VLIMMEREN SP. 8
10 K. MERKSPLAS SK 8
11 F.C. ARENDONK SPORT 7
11 K. VRIJH. HERSELT 7
13 MINDERHOUT VV 7
14 KFC BEEKHOEK SP. 5
14 VERBR. BALEN 5
16 K. ZWAL. OLMEN 4

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 24
2 OLEN UNITED 19
3 VC POEDERLEE 18
4 K. BLAUWV. OEVEL 18
4 KSK HERENTALS 18
6 KFC EZAART SP. 15
6 FC PUNT-LARUM 15
8 KFC VERBR. ALBERTA 15
8 KFC DE KEMPEN TL B 15
10 KSK OOSTHOVEN 8
11 KFC WECHELDERZANDE 7
11 K. SAV ST. DIMPNA B 7
13 FC ROSSELAAR HULSEN 7
14 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 6
15 VV MLK. LICHTAART 5
16 KFC GROBBENDONK 3
17 K. HIH TURNHOUT 2