2e PROV 28 september 2018

20.30u

KSAV A
Balen
(vrijdagavond !!!)

westrijdbal: competitie

4e PROV 23 september 2018

15.00u

Olen United
KSAV B

westrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Zoek een wedstrijdverslag

Selecteer eerst een ploeg uit onderstaande lijst:


Oudere verslagen van dit team

KSK Oosthoven A - KSAV U12D 1-5

KSK Oosthoven A - KSAV U12D 1-5

Vandaag stond de verplaatsing naar Oosthoven op het programma. Een wederkerend fenomeen is het feit dat tijdens de Krokusvakantie veel spelers met vakantie zijn (het is hen meer dan gegund) en hierdoor in het weekend moet gepuzzeld worden om aan 8 spelers te komen. Zo ook vandaag. Zodoende kwamen Matse en Ferre van de U12C ploeg ons vandaag versterken. Heel erg bedankt hiervoor jongens!

De wedstrijd startte met balbezit voor KSAV. Het overwicht werd al snel beloond en vertaald in een 0-2 voorsprong na het eerste kwart. In het eerste kwart gaven we ook geen enkele kans weg door goed positiespel van onze ploeg en het feit dat we als ploeg niet alleen samen aanvalden maar ook samen verdedigden. Tijdens het tweede kwart lukte dit iets minder goed waardoor Oosthoven ook kansen creëerde maar al bij al kwamen we zelden echt onder druk te staan. Bij aanvang van het derde kwart kwamen we al snel op een 0-3 voorsprong maar Oosthoven kon vrij snel hierna meer dan verdiend milderen. De inzet van onze ploeg vandaag zou bepalen of we definitief het laken naar ons toe konden trekken en dat gebeurde ook. We konden opnieuw uitlopen tot 1-4, tevens de stand na het derde kwart. Oosthoven verzuimde in het derde kwart te scoren, want ze hadden wel degelijk voldoende mogelijkheden om een aansluitingstreffer te scoren. Met nog een kwartier te gaan staken we de koppen nog even bij mekaar en spraken we mekaar moed in, vastbesloten om de overwinning vandaag binnen te halen. We combineerden bij wijlen opnieuw mooi doorheen de defensie van Oosthoven en dit werd vertaald in een 1-5 eindstand, een misschien licht overdreven eindverdict maar we hebben het zeker niet gestolen, getuige hiervan de mooie uitgespeelde doelpunten die we maakten.

Het was vandaag moeilijk om een uitblinker eruit te pikken omdat iedereen met heel veel inzet en overtuiging stond te voetballen. Vandaar ook een pluim voor de ganse ploeg. Dikke proficiat aan onze helden die vandaag nog eens vanboven op den berg stonden. Volgende week geven we door het forfait van Berg en Dal in een vriendenwedstrijd de U13 van Beekhoek partij. Opnieuw een hele uitdaging voor onze ploeg, maar we kijken er alvast naar uit! Supporters op post!


Gepost op: 17 februari 2018 om 17.25h

Aantal keren gelezen: 314


Deel dit verslag:

Reacties op dit verslag

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Verslagen van seizoen 2018-2019

  • Er zijn nog geen verslagen geschreven van dit team.

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 9
2 K. SAV ST. DIMPNA A 7
2 KFC ANTONIA A 7
4 K. RETIE SK 6
5 K. VLIMMEREN SP. 5
6 KFC BEEKHOEK SP. 4
6 KVV OG VORSELAAR 4
6 K. BEVEL FC 4
6 K. VRIJH. HERSELT 4
10 WHITE STAR 3
10 F.C. ARENDONK SPORT 3
12 KSK WEELDE 2
12 K. MERKSPLAS SK 2
12 MINDERHOUT VV 2
15 VERBR. BALEN 1
15 K. ZWAL. OLMEN 1

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 KVV RAUW SP. 15
1 VC POEDERLEE 15
3 KFC VERBR. ALBERTA 11
3 KSK HERENTALS 11
5 K. BLAUWV. OEVEL 10
5 KFC DE KEMPEN TL B 10
7 OLEN UNITED 7
8 KFC EZAART SP. 6
8 FC PUNT-LARUM 6
10 KSK OOSTHOVEN 4
11 FC ROSSELAAR HULSEN 4
12 K. SAV ST. DIMPNA B 3
12 VV MLK. LICHTAART 3
12 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 3
15 KFC GROBBENDONK 1
15 KFC WECHELDERZANDE 1
17 K. HIH TURNHOUT 0