2e PROV 15 december 2018

19.30u

Herselt
KSAV A

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 16 december 2018

14.30u

KSAV B
Grobbendonk

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Zoek een wedstrijdverslag

Selecteer eerst een ploeg uit onderstaande lijst:


Oudere verslagen van dit team

KSK Oosthoven A - KSAV U12D 1-5

KSK Oosthoven A - KSAV U12D 1-5

Vandaag stond de verplaatsing naar Oosthoven op het programma. Een wederkerend fenomeen is het feit dat tijdens de Krokusvakantie veel spelers met vakantie zijn (het is hen meer dan gegund) en hierdoor in het weekend moet gepuzzeld worden om aan 8 spelers te komen. Zo ook vandaag. Zodoende kwamen Matse en Ferre van de U12C ploeg ons vandaag versterken. Heel erg bedankt hiervoor jongens!

De wedstrijd startte met balbezit voor KSAV. Het overwicht werd al snel beloond en vertaald in een 0-2 voorsprong na het eerste kwart. In het eerste kwart gaven we ook geen enkele kans weg door goed positiespel van onze ploeg en het feit dat we als ploeg niet alleen samen aanvalden maar ook samen verdedigden. Tijdens het tweede kwart lukte dit iets minder goed waardoor Oosthoven ook kansen creëerde maar al bij al kwamen we zelden echt onder druk te staan. Bij aanvang van het derde kwart kwamen we al snel op een 0-3 voorsprong maar Oosthoven kon vrij snel hierna meer dan verdiend milderen. De inzet van onze ploeg vandaag zou bepalen of we definitief het laken naar ons toe konden trekken en dat gebeurde ook. We konden opnieuw uitlopen tot 1-4, tevens de stand na het derde kwart. Oosthoven verzuimde in het derde kwart te scoren, want ze hadden wel degelijk voldoende mogelijkheden om een aansluitingstreffer te scoren. Met nog een kwartier te gaan staken we de koppen nog even bij mekaar en spraken we mekaar moed in, vastbesloten om de overwinning vandaag binnen te halen. We combineerden bij wijlen opnieuw mooi doorheen de defensie van Oosthoven en dit werd vertaald in een 1-5 eindstand, een misschien licht overdreven eindverdict maar we hebben het zeker niet gestolen, getuige hiervan de mooie uitgespeelde doelpunten die we maakten.

Het was vandaag moeilijk om een uitblinker eruit te pikken omdat iedereen met heel veel inzet en overtuiging stond te voetballen. Vandaar ook een pluim voor de ganse ploeg. Dikke proficiat aan onze helden die vandaag nog eens vanboven op den berg stonden. Volgende week geven we door het forfait van Berg en Dal in een vriendenwedstrijd de U13 van Beekhoek partij. Opnieuw een hele uitdaging voor onze ploeg, maar we kijken er alvast naar uit! Supporters op post!


Gepost op: 17 februari 2018 om 17.25h

Aantal keren gelezen: 341


Deel dit verslag:

Reacties op dit verslag

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Verslagen van seizoen 2018-2019

  • Er zijn nog geen verslagen geschreven van dit team.

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 37
2 K. SAV ST. DIMPNA A 27
3 KFC ANTONIA A 26
4 KVV OG VORSELAAR 25
5 KSK WEELDE 25
6 K. VRIJH. HERSELT 24
7 K. BEVEL FC 22
8 WHITE STAR 21
9 K. RETIE SK 19
9 K. VLIMMEREN SP. 19
11 K. MERKSPLAS SK 16
12 VERBR. BALEN 15
13 KFC BEEKHOEK SP. 14
14 MINDERHOUT VV 14
15 F.C. ARENDONK SPORT 13
16 K. ZWAL. OLMEN 11

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 VC POEDERLEE 36
2 KVV RAUW SP. 36
3 K. BLAUWV. OEVEL 34
4 OLEN UNITED 32
5 FC PUNT-LARUM 31
6 KFC DE KEMPEN TL B 30
7 KSK OOSTHOVEN 29
8 KSK HERENTALS 28
9 KFC GROBBENDONK 21
10 KFC EZAART SP. 20
11 KFC VERBR. ALBERTA 19
12 KFC WECHELDERZANDE 16
13 VV MLK. LICHTAART 15
13 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 15
15 K. SAV ST. DIMPNA B 12
16 FC ROSSELAAR HULSEN 8
17 K. HIH TURNHOUT 2