1e PROV 27 juli 2019

18.30u

Kasterlee
KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2019

18.30u

Olmen
KSAV B

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Zoek een wedstrijdverslag

Selecteer eerst een ploeg uit onderstaande lijst:


Oudere verslagen van dit team

Kasterlee - U17Prov 3-2 (verslag & foto's)

Kasterlee - U17Prov 3-2 (verslag & foto's)

Op deze koude zondagvoormiddag nemen we het op tegen Kasterlee. Het veld ligt er diepgevroren bij zodat voetballen bijna onmogelijk is.

We starten degelijk aan de wedstrijd en spelen nadrukkelijk op de speelhelft van Kasterlee maar echte doelkansen blijven uit.

 

 

 

 

 

We proberen te voetballen op deze schaatsbaan waardoor we het ons soms zelf moeilijk maken. Net voor het eerste kwart kunnen we dan toch de score openen. Na fout op Martijn word t de vrije trap door Willem voorbij de kansloze Kasterlee doelman getrapt, 0-1.

 

 

 

 

 

Als we achteraan risico’s nemen door er voetballend te willen uitkomen kan Kasterlee voor het eerst dreigen maar onze doelman Brent redt met de voet . Als onze verdediger Robin in duel gaat met de Kastelse spits gebruiken deze beide alle middelen om recht te blijven.

 

 

 

 

Deze laatste laat zich vallen in de rechthoek en tot onze verbazing gaat de bal op de stip. Onze doelman Brent kent zijn taak en ranselt de strafschop uit de beneden hoek. De kleine foutjes stapelen zich op  en als deze merendeel in het voordeel van Kasterlee worden gefloten stijgt de frustratie bij onze spelers. Kasterlee krijgt zo meer vertrouwen en grip op de wedstrijd en wat later komen we goed weg als de bal op de paal gaat.

 

 

 

 

Bij een te vlug ingespeelde hoekschop gaat de bal tegen de netten maar na hevig protest van onze spelers gaat dit doelpunt niet door en mag Kasterlee de hoekschop hernemen. Nu geraakt de bal niet weg voor doel en staat het 1-1. Kasterlee gelooft er nu in en mag stevig duelleren van de scheids. Zo moet onze spelmaker Wout het veld verlaten met een breuk in de neus en een hersenschudding .

 

 

 

 

Dit is een domper voor het team en moeten we even aanpassen. Dan is er Rune die zijn tegenstander in de wind zet en de vrijstaande Willem bediend. Deze kent geen genade en lobt fraai vanop 25m de Kastelse doelman, 1-2. En meteen rusten.

 

 

 

 

 

De tweede helft starten we weer gretig. De eerste kans is voor Jurelio die net niet bij de voorzet van Arnold kan om binnen te tikken.  Geen minuut later is Arnold alleen door maar zijn schot gaat voorlangs. Hier hadden we het verschil moeten maken.

 

 

 

 

De wedstrijd lijkt dood te bloeden geen van beide ploegen knutselt nog een aardige aanval in elkaar. Allen hebben ze het moeilijk om recht te blijven. Tot Kasterlee met een lange bal de 2-2 tegen de netten prikt. En 5min. later valt een wanhoopspoging vanop 30m in doel van Brent, 3-2.

 

 

 

 

We hebben nog 15min. om dit recht te zetten. Drukken Kasterlee terug  maar de laatste pas is er net niet. En als dan de doorgebroken Arnold word terug gefloten omdat hij sneller is dan zijn tegenstrever is de kous af.

 

 

 

 

 

 

 Doelpunten:      Willem 2x

                              

 


Gepost op: 27 januari 2019 om 14.40h

Aantal keren gelezen: 469


Deel dit verslag:

Reacties op dit verslag

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Verslagen van seizoen 2019-2020

  • Er zijn nog geen verslagen geschreven van dit team.

Rangschikking 1e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA A    
2 FC WEZEL SPORT    
3 BERG & DAL    
3 KFC ANTONIA A    
5 VC HERENTALS    
6 KFC DE KEMPEN TL A    
7 KFC LILLE    
8 BERLAAR HEIKANT    
9 FC OPPUURS    
10 KFCE ZOERSEL    
11 KFC KONTICH A    
12 KFC NIJLEN    
13 K TERNESSE VV    
14 RC MECHELEN    
15 S GR'WEZEL-SCHILDE A    
16 RVC HOBOKEN    

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA B    
2 FC WEZEL SPORT B    
3 OLEN UNITED    
4 KFC TONGERLO    
5 BLAUWVOET OEVEL    
6 FC NETEZONEN    
7 KFCV ALBERTA    
8 EZAART SPORT    
9 SKS HERENTALS    
10 KFC ZAMMEL    
11 FC PUNT-LARUM    
12 FC ROSSELAAR HULSEN    
13 K.RAMSEL FC    
14 KFC HEULTJE    
15 KVC BOOISCHOT    
16 WIEKEVORST SPORTING    
17 K.IMMERVOORT FC    

Dames 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA     
2 ALBERTA SCHILDE    
3 ARENDONK B    
3 HOOGSTRATEN B    
5 WUUSTWEZEL D    
6 WESTMALLE B    
7 MASSENHOVEN C    
8 RAUW SPORT    
9 VC HERENTALS    
10 VC MOLDAVO C    
11 VLIMMEREN    
12 WHITE SAR