Secretariaat



Open op maandag 20 september 18u30-19u30

2e Prov 19 september 2021

15.00u

Broechem - KSAV A

wedstrijdbal:

4e PROV 18 september 2021

19.30u

Wechelderzande - KSAV B

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Laatste nieuwsitem:

Wedstrijden van vrijdag 17, zaterdag 18 en zondag 19 september

Wedstrijden van vrijdag 17, zaterdag 18 en zondag 19 september.

 

Thuiswedstrijden zaterdag  18  september 2021
Datum Terrein Uur Thuisploeg Kl Uitploeg Kl   Scheidsrechter
18/9/2021 A 14:00 K. S.A.V.  DAMES 5 W. STAR  SCHORVOORT 3   K.B.V.B.
18/9/2021 B 14:00 K. S.A.V.  RES  B 7 K.  VERBR.  BALEN  B 4   ???
18/9/2021 D1 12:30 K. S.A.V.  U6  A 8 BEEKHOEK  SPORT 2   GEEN
18/9/2021 F2 11:00 K. S.A.V.   U10 Prov 6 LIERSE KEMPENZONEN   1   THEO  BOECKX
18/9/2021 D2 11:00 K. S.A.V. U9 Prov A 8 LENTEZON  BEERSE A 5   ROBIN  DAELEMANS
18/9/2021 D1 11:00 K. S.A.V.  U9 Prov B 8 LENTEZON  BEERSE B 5   JONAS  PAUWELS
18/9/2021 B 9:30 K. S.A.V.  U15 B 7 K.F.C.  TONGERLO A 3   K.B.V.B.
18/9/2021 F2 9:30 K. S.A.V.   U10 B 6 W; STAR SCHORVOORT 1   THEO  BOECKX
18/9/2021 C 9:00 K. S.A.V.  G-PLOEG  2-4        
                 
Thuiswedstrijden zondag  19  september 2021
Datum Terrein Uur Thuisploeg Kl Uitploeg Kl   Scheidsrechter
19/9/2021 F1 10:45 K. S.A.V.   U13 B 5 S.V.  AARTSELAAR B 1   IVO  HAESELDONCKX
19/9/2021 F2 10:45 K. S.A.V.    U12 C 6 EZAART  SPORT  A 2   THEO  BOECKX
19/9/2021 F1 9:30 K. S.A.V.    U13 Prov 8 K.  MERKSPLAS  S.K. 4   IVO  HAESELDONCKX
19/9/2021 F2 9:30 K. S.A.V.    U12 Prov 7 ARENDONK SPORT  A 3   THEO  BOECKX
                 
Uitwedstrijden vrijdag 17 september 2021
Datum   Uur Thuisploeg   Uitploeg   Terrein
17/9/2021   19:30 OLMEN  A   K. S.A.V.    RES  A   EGSTRAAT  OLMEN
                 
Uitwedstrijden zaterdag 18 september 2021
Datum   Uur Thuisploeg   Uitploeg   Terrein
18/9/2021   19:30 WECHELDERZANDE   K. S.A.V.    B   VOETBALSTRAAT  WECHELDERZANDE
18/09/2021   13:30 LIERSE  KEMPENZONEN    K.S.A.V.  G-PLOEG  NIV 4   LIERSESTEENWEG  KESSEL
18/9/2021   13:00 K.  MERKSPLAS  S.K.  A   K. S.A.V.    U21 Prov   HOFEINDE  MERKSPLAS
18/9/2021   11:45 LIERSE KEMPENZONEN   K. S.A.V.    U11 Prov   LIERSESTEENWEG  KESSEL
18/9/2021   11:45 K.V.C.  WESTERLO   K. S.A.V.    U7  B   DE MERODEDREEF  WESTERLO
18/9/2021   11:30 K.  BERG EN DAL  V.V.   K. S.A.V.    U12 B   SPORTLAAN  MEERHOUT
18/9/2021   11:00 VERBR.  ALBERTA   K. S.A.V.    U11 B   HOLLANDSEBAAN-WINKELOMHEIDE
18/9/2021   10:00 K.  BERG EN DAL  V.V.   K. S.A.V.    U7  A   SPORTLAAN  MEERHOUT
18/09/2021   10:00 K.  RUPEL-BOOM  F.C.   K.S.A.V.  G-PLOEG  NIV 3   SCHOMMELEI  BOOM  SYNTH !!!
18/9/2021   9:30 ARENDONK SPORT A   K. S.A.V.    U8 Prov A   HEIKANT  ARENDONK  SYNTH !!!
18/9/2021   9:30 ARENDONK SPORT B   K. S.A.V.    U8 Prov B   HEIKANT  ARENDONK  SYNTH !!!
                 
Uitwedstrijden zondag 19  september 2021
Datum   Uur Thuisploeg   Uitploeg   Terrein
19/9/2021   15:00 K.F.C.  BROECHEM   K. S.A.V.    A   ABELELAAN  BROECHEM
19/9/2021   11:45 EKEREN DONK  A   K. S.A.V.    U17 Prov   OUDE LANDEN  EKEREN  SYNTH !!!
19/9/2021   11:15 K.V.C.  BOOISCHOT   K. S.A.V.    U17 B   DORPSTRAAT  BOOISCHOT
19/9/2021   9:30 ARENDONK SPORT  A   K. S.A.V.    U15 Prov   HEIKANT  ARENDONK  
19/9/2021   9:30 OUD-TURNHOUT A   K. S.A.V.    U15 C   ALBERT SOHIESTRAAT  OUD-TURNHOUT

Gepost op: 14 september 2021 om 19.50h

Reacties op dit nieuwsbericht

Er zijn geen reacties op dit verslag.

Reageer zelf

Je moet jezelf inloggen om te kunnen reageren


Lees ook deze nieuwsberichten


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV

.


Dames 4e PROV