Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Selecteer eerst een ploeg uit onderstaande lijst:
Zaterdag 4 / 5 /2013 op het programma tornooi Sk Lierse .
Er stonden ons 3 wedstrijden te wachten + na elke wedstrijd penalty’s zetten om de cup te winnen , dat is de inzet vandaag 2 echte bekers en natuurlijk de medailles .
Wedstrijd 1 Kfc Oosterzonen : daar kunnen we heel kort over zijn “niet komen opdagen” Dus 5-0 winst !
Wedstrijd 2 Vc Booischot : we begonnen moeizaam en slordig aan de wedstrijd , het was wennen op een zeer hobbelig terrein maar na enkele minuten kwamen we er toch door en van toen af was er van tegenstand weinig sprake eindstand 12 – 0 winst
Wedstrijd 3 Vc Langdorp : zou normaal een hap klare brok moeten zijn want Booischot kon deze jongens kloppen met 6-0 . Toch kwamen ze vooral in het begin van de wedstrijd onverwacht sterk uit de hoek ze waren enorm opgepept tegen ons ! toch konden we ook hier makkelijk de bovenhand houden met als eindstand 11 – 0 winst
Penaltycup : iedereen mocht na elke wedstrijd penalty’s zetten , enkel de eerste 5 penalty’s werden gerekend voor cup klassement waarin wij aan het langste eind trokken en dus de fel begeerde beker mee naar huis mochten nemen .
Na de wedstrijd werden we allemaal getrakteerd door organisatie met een overheerlijke spaghetti bolognaise ! thanks .
Een “clean sheet” (zonder tegen doelpunt) tornooi spelen , 2 trofee’s een hoop medailles en ons beukje vol was het een leuke terugreis richting Geel . Proficiat jongens goed gespeeld !!!
Ps. Prachtige organisatie van dit tornooi .
Grts T - Chris
prijsuitreiking met enkele spelers uit de A kern Sk Lierse .
Gepost op: 4 mei 2013 om 19.07h
Aantal keren gelezen: 7615
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B