Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van woensdag 21, vrijdag 23, zaterdag 24 en zondag 25 november
Thuiswedstrijden zaterdag 24 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | kl. | Uitploeg | kl | uitslag | scheidsrechter |
14:30 | KSAV ST. DIMPNA RES A | K. VERBR BALEN A | 1-1 | |||
14:30 | KSAV ST. DIMPNA U21 | VC HERENTALS | 0-5 | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | OLEN UNITED B | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | KFC EXC VORST | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | KFC MOL | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | KFC TONGERLO B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | KFC EXC VORST A | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | KFCV ALBERTA | ||||
12:30 | KSAV ST. DIMPNA RES B | OLEN UNITED B | 7-0 | |||
12:30 | SPARTA | NETEVALEI | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | K. MERKSPLAS SK A | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | ASV GEEL B | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | KFC DESSEL SPORT A | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | KSK KASTERLEE B | 6-1 | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | K. RETIE SK A | ||||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | |||||
Vrij : | U12 B / U15 C | |||||
Kantinedienst : | 8:00 - 11:30 U12 B | |||||
11:15 - 14:45 U11 C | ||||||
14:30 - 18:00 U8 B | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 25 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | kl. | Uitploeg | kl. | uitslag | scheidsrechter |
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | KATELIJNE KFC A | 3-2 | Lee Brent | ||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | VC HERENTALS A | 1-4 | Anthonis wouter | ||
Kantinedienst : | 8:00 - 11:30 U17 C | |||||
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 21 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | Terrein | ||
14:30 | A.S.V. GEEL | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | De Leunen Rauwelkoven 2440 Geel | |||
18:00 | R. CAPPELLEN FC | K. SAV ST. DIMPNA U10 | Rene De Pauwstraat 2950 Kapellen | |||
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 23 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | Terrein | ||
19:30 | ALBERTA FC SCHILDE B | K. SAV ST. DIMPNA U13 E | Schilde Raymond Delbekestr. 2980 Zoersel | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 24 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | Terrein | ||
19:30 | K ZWALUWEN OLMEN | KSAV 1° ELFTAL A | 1-2 | Egstraat 2491 Olmen | ||
19:30 | KVV RAUW SPORT | KSAV 1° ELFTAL B | 2-2 | Blekestraat 2400 Mol | ||
15:00 | ARENDONK SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | 4-2 | Heikant 2370 Arendonk | ||
14:30 | ASV GEEL | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | De Leunen Rauwelkoven 2440 Geel | |||
13:30 | KSK OOSTHOVEN A | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | Nieuwstraat 2360 Oud-Turnhout | |||
12:00 | BERG EN DAL VV B | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | Kattenstadion Sportlaan 2450 Meerhout | |||
12:45 | VV LAAKDAL A | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | Huiperstraat 2430 Vorst-Laakdal | |||
11:15 | FC NETEZONEN A | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | Rundershoek 2430 Eindhout-Laakdal | |||
11:00 | FC WEZEL SPORT | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | 2-5 | Moresnetlaan 2400 Mol | ||
11:00 | FC WEZEL SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | Moresnetlaan 2400 Mol | |||
10:00 | KSK HEIST A | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | Lostraat 2220 Heist-Op-Den-Berg | |||
10:00 | KSK HEIST B | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | Lostraat 2220 Heist-Op-Den-Berg | |||
10:00 | K. BERG EN DAL VV A | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | Kattenstadion Sportlaan 2450 Meerhout | |||
9:30 | KSK SEFA HERENTALS A | K. SAV ST. DIMPNA U6 | Olympiadelaan 2200 Herentals | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 25 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | Terrein | ||
9:30 | K. MERKSPLAS SK A | K.SAV ST. DIMPNA U13 A | Sportvelden Hofeinde 2330 Merksplas | |||
9:30 | KFC ZAMMEL B | K.SAV ST. DIMPNA U13 C | Veestraat 2440 Geel-Zammel | |||
9:30 | ARENDONK SPORT A | K.SAV ST. DIMPNA U12 A | Heikant 2370 Arendonk |
Gepost op: 23 november 2018 om 11.55h
Aantal keren gelezen: 5391
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B