Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden vrijdag 1, zaterdag 2, zondag 3 en woensdag 6 november
Thuiswedstrijden zaterdag 2 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
20:00 | K. SAV 1° ELFTAL A | EENDRACHT ZOERSEL | 1-4 | COSTERMANS MICHAEL | ||
18:00 | K. SAV 1° ELFTAL B | ROSSELAAR/HULSEN | 4-1 | EL-HAJOUTTI ABDELHAFID | ||
14:00 | KSAV U21 PROV | KFC ZWARTE LEEUW | 5-1 | HESTERS HERBERT | ||
14:00 | KSAV U21 B | KFC LINDA OLEN | 5-0 (ff) | ??? | ||
14:00 | KSAV U12 B | FC WEZEL SPORT | ||||
14:00 | KSAV U11 C | FC PUNT-LARUM | ||||
12:30 | KSAV U12 C | OLEN UNITED B | ||||
12:30 | KSAV U11 B | OLMEN A | ||||
12:30 | KSAV U7 B | VV LAAKDAL A | ||||
12:00 | KSAV RES. B | KFC ZAMMEL B | 4-0 | |||
10:45 | KSAV U11 PROV | KFC LILLE A | UITGESTELD | |||
10:45 | KSAV U8 PROV A | C.P. ANTWERPEN A | ||||
10:45 | KSAV U8 PROV B | C.P. ANTWERPEN B | ||||
9:00 | KSAV U8 C | ALBERTA GEEL | ||||
9:00 | KSAV G-VOETBAL | |||||
Vrij | dames | |||||
Thuiswedstrijden zondag 3 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | KSAV U17 PROV | BEERSCHOT VA A | 0-5 | ORIS JOZEF | ||
10:45 | KSAV U15 PROV | KVC WESTERLO B | 3-3 | HEYLEN FRANS | ||
9:00 | KSAV U17 B | BEEKHOEK SPORT | 3-0 | DIRICKX ELKE | ||
9:00 | KSAV U15 C | OUD-TURNHOUT B | 10-2 | VAN DE WEYER RUDY | ||
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 1 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
19:30 | OLMEN | KSAV RES. PROV | 2-1 | EGSTRAAT 2491 OLMEN | ||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 2 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
14:00 | LAAKDAL A | KSAV U13 C | RAUWSTRAAT 2430 LAAKDAL-VEERLE | |||
12:30 | SEFA HERENTALS | KSAV U13 B | OLYMPIADELAAN 2200 HERENTALS | |||
12:30 | SEFA HERENTALS | KSAV U10 B | OLYMPIADELAAN 2200 HERENTALS | |||
12:00 | VLUG VOORUIT | KSAV U15 B | 3-2 | FORTSTEENWEG 2170 MERKSEM | ||
11:00 | WITGOOR SPORT C | KSAV U9 C | WOUWERSTRAAT 2480 DESSEL-WITGOOR | |||
11:00 | VERBR BALEN A | KSAV U7 A | STAPPERSDIJK 2490 BALEN | |||
10:00 | KASTERLEE | KSAV U6 | DUINENEIND 2460 KASTERLEE | |||
9:30 | K. ANTONIA FC A | KSAV U10 PROV | BETHANIELEI 2980 ZOERSEL | |||
9:30 | BEEKHOEK SPORT B | KSAV U10 C | BROEKSTRAAT 2440 GEEL-TEN AARD | |||
9:30 | KRC MECHELEN A | KSAV U9 PROV A | OSCAR VAN KESBEECKSTRAAT 2800 MECHELEN | |||
9:30 | KRC MECHELEN B | KSAV U9 PROV B | OSCAR VAN KESBEECKSTRAAT 2800 MECHELEN | |||
9:00 | KSK OOSTHOVEN C | KSAV U8 D | NIEUWSTRAAT 2360 OUD-TURNHOUT-OOSTHOVEN | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 3 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
10:00 | KFC MOL | KSAV U15 D | 8-1 | BOERETANG 2400 MOL | ||
9:30 | SINT-JOB FC A | KSAV U13 PROV | SPORTVELDLAAN 2960 St-JOB-IN-'T-GOOR SYNTH !!! | |||
9:30 | ARENDONK SPORT | KSAV U12 PROV | HEIKANT 2370 ARENDONK | |||
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 6 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
19u30 | KFC MOL B | KSAV U17 B | BOERETANG 2400 MOL |
Gepost op: 3 november 2019 om 11.49h
Aantal keren gelezen: 4726
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B