Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van zaterdag 21 en zondag 22 september
Thuiswedstrijden zaterdag 21 september 2019 | |||||||
uur | thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | uitslag | scheidsrechter | |
20u00 | K. SAV 1° ELFTAL A | FC OPPUURS | VAN DE CRUYS KRISTOF | ||||
18:00 | K. SAV 1° ELFTAL B | KFC ZAMMEL | BONSELS JOERI | ||||
14:30 | SPARTA | OLYMPIA MOL | SPARTA | ||||
14:00 | KSAV U21 PROV | KSK KASTERLEE | 7-0 | MEESENS STIJN | |||
14:00 | KSAV U21 B | KSK KASTERLEE B | 5-9 | NIJSKENS GERARD | |||
14:00 | KSAV U12 B | F.C. ZWANEVEN A | |||||
14:00 | KSAV U11 C | VRIJHEID HERSELT | |||||
12:30 | KSAV U12 C | KFC EXC. VORST | |||||
12:30 | KSAV U11 B | F.C. WEZEL SPORT | |||||
12:30 | KSAV U7 B | F.C. WEZEL SPORT | |||||
12:00 | KSAV RESERVEN B | BLAUWVOET OEVEL B | 7-0 | ||||
10:45 | KSAV U8 PROV B | BERCHEM SPORT B | |||||
10:45 | KSAV U8 PROV A | BERCHEM SPORT A | |||||
9:00 | KSAV U9 C | K. VERBR BALEN C | |||||
9:00 | KSAV U8 C | VC MOLDAVO | |||||
9:00 | KSAV U7 A | KFC TONGERLO A | |||||
9:00 | KSAV G-VOETBAL (training) | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 22 september 2019 | |||||||
uur | thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | uitslag | scheidsrechter | |
10:45 | KSAV U17 PROV | Y. RED KV MECHELEN | ANTHONIS WOUTER | ||||
10:45 | KSAV U15 PROV | K. TERNESSE VV A | GEUDENS JOANNES | ||||
9:00 | KSAV U17 B | KFC MOL B | JANSSENS KRISTOF | ||||
9:00 | KSAV U15 C | FC ZWANEVEN B | HOES EDDY | ||||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 21 september 2019 | |||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | |||
15:00 | K.MERKSPLAS SK | KSAV RESERVEN PROV | 1-1 | HOFEINDE 2330 MERKSPLAS | |||
14:15 | LIERSE KEMPEZONEN A | KSAV U15 B | 8-0 | LIERSESTEENWEG 2560 KESSEL | |||
13:00 | K. WUUSTWEZEL FC | K.SAV DAMES | 4-0 | BREDABAAN 2990 WUUSTWEZEL | |||
12:45 | KFC ZWARTE LEEUW | KSAV U10 PROV | KRUISPAD 2310 RIJKEVORSEL | ||||
12:30 | KSK KASTERLEE B | KSAV U10 C | DUINENEIND 2460 KASTERLEE | ||||
10:30 | WAASLAND-SK BEVEREN | KSAV G NIV 2 | FF | WATERMOLENSTRAAT 9111 BELSELE | |||
10:00 | K. ZWALUWEN OLMEN A | KSAV U13 B | EGSTRAAT 2491 OLMEN | ||||
10:00 | K. WITGOOR SPORT B | KSAV U8 D | WOUWERSTRAAT 2480 DESSEL | ||||
9:30 | KFC HEULTJE | KSAV U10 B | VIJFHUIZENSTRAAT 2260 ZOERLE-PARWIJS | ||||
9:30 | R. CAPPELLEN FC A | KSAV U9 PROV A | RENE DE PAUWSTRAAT 2950 KAPELLEN SYNTH | ||||
9:30 | R. CAPPELLEN FC B | KSAV U9 PROV B | RENE DE PAUWSTRAAT 2950 KAPELLEN SYNTH | ||||
9:30 | KFCV ALBERTA GEEL | KSAV U6 | HOLLANDSEBAAN 2440 GEEL-WINKELOMHEIDE | ||||
9:30 | FC OXACO BOECHOUT | KSAV G NIV 3 | OLIESLAGERIJSTRAAT 2530 BOECHOUT | ||||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 22 september 2019 | |||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | |||
11:15 | K. TERNESSE VV | KSAV U13 PROV | BRIELEKE 2160 WOMMELGEM SYNTH !!! | ||||
10:00 | K. ZWALUWEN OLMEN A | KSAV U15 D | EGSTRAAT 2491 OLMEN | ||||
10:00 | VK SIMIKOS | KSAV G NIV 4 | EKSTERDREEF 2900 SCHOTEN | ||||
9:30 | MOLENZONEN-HALLAAR B | KSAV U13 C | SPEKSTRAAT 2220 HALLAAR | ||||
9:30 | KVC WESTERLO | KSAV U12 PROV | DE MERODEDREEF 2260 WESTERLO SYNTH !!! |
Gepost op: 21 september 2019 om 15.27h
Aantal keren gelezen: 4933
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B