Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
wedstrijden van vrijdag 24,zaterdag 25,zondag 26 en woensdag 29 januari
Thuiswedstrijden vrijdag 24 januari 2020 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
20:00 | K.SAV DAMES | V.C. HERENTALS | 4-2 | RUTS LIESBTH | ||
20:00 | KSAV RES.PROV | MERKSPLAS A | 1-2 | VERSWEYVELD WIM | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 25 januari 2020 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
20:00 | K. SAV 1° ELFTAL A | K.F.C. LILLE | NIJS JAN | |||
18:00 | K. SAV 1° ELFTAL B | OEVEL | PAESHUYSE ROGER | |||
14:30 | SPARTA | BROEKKANT B | VERSWEYVELD WIM | |||
14:00 | KSAV U21 PROV | HOUTVENNE | PEETERS BRENT | |||
14:00 | KSAV U12 B | RAUW SPORT | ||||
14:00 | KSAV U11 C | VERBR. BALEN | ||||
12:30 | KSAV U12 C | PUNT / LARUM | ||||
12:30 | KSAV U11 B | WIJNEGEM V.C. | ||||
12:30 | KSAV U8 D | RAUW SPORT | ||||
12:30 | KSAV U7 B | DE KEMPEN T.L. B | ||||
10:45 | KSAV U11 PROV | ZWARTE LEEUW A | ||||
10:45 | KSAV U8 PROV A | DE KEMPEN T.L. A | ||||
10:45 | KSAV U8 PROV B | DE KEMPEN T.L. B | ||||
9:00 | KSAV U8 C | PUNT / LARUM B | ||||
9:00 | KSAV U7 A | BALEN | ||||
9:00 | G-voetbal (training) | |||||
Thuiswedstrijden zondag 26 januari 2020 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | KSAV U17 PROV | SINT-JOB A | HOES EDDY | |||
10:45 | KSAV U15 PROV | KATELIJNE-WAVER A | ANTHONIS WOUTER | |||
9:00 | KSAV U17 B | VERBR. BALEN | GOETELEN ERIC | |||
9:00 | KSAV U15 C | ZAMMEL B | MOONS BENNY | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 25 januari 2020 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein / uitslag | |||
14:30 | OEVEL B | KSAV RES. B | ILSESTRAAT 2260 OEVEL | |||
13:00 | ARENDONK A | KSAV U10 PROV | HEIKANT 2370 ARENDONK | |||
13:00 | ARENDONK A | KSAV U10 C | HEIKANT 2370 ARENDONK | |||
13:00 | BERG EN DAL D | KSAV U9 C | SPORTLAAN 2450 MEERHOUT | |||
13:00 | LAAKDAL A | KSAV U6 | HUIPERSTRAAT 2430 LAAKDAL-VORST | |||
12:30 | KASTERLEE B | KSAV U21 B | 6-0 | |||
10:00 | NOORDSTAR | KSAV U13 B | TARWESTRAAT 2200 NOORDERWIJK SYNTH !!! | |||
10:00 | BERG EN DAL A | KSAV U10 B | SPORTLAAN 2450 MEERHOUT | |||
9:30 | ZWANEVEN | KSAV U15 B | RHOODE 2360 OUD-TURNHOUT | |||
9:30 | HOOGSTRATEN A | KSAV U9 PROV A | KATHELIJNESTRAAT 2320 HOOGSTRATEN | |||
9:30 | HOOGSTRATEN B | KSAV U9 PROV B | KATHELIJNESTRAAT 2320 HOOGSTRATEN | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 26 januari 2020 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
11:00 | KASTERLEE A | KSAV U12 PROV | SPORTPARK 2480 DESSEL | |||
9:30 | B.S.K. RETIE B | KSAV U15 D | GROENEDIJK 2470 RETIE | |||
9:30 | B.S.K. RETIE B | KSAV U13 PROV | GEENEND 2470 RETIE | |||
9:30 | DE KEMPEN D | KSAV U13 C | PRIJSTRAAT 2460 TIELEN | |||
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 29 januari 2020 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
15:00 | B.S.K. RETIE | KSAV U11 | GROENEDIJK 2470 RETIE |
Gepost op: 21 januari 2020 om 9.08h
Aantal keren gelezen: 4727
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B