Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
wedstrijden van zaterdag 6, zondag 7 en woensdag 10 april
Thuiswedstrijden zaterdag 6 april 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | |
19:30 | K. SAV 1° ELFTAL B | K. BLAUWVOET OEVEL | 1-4 | Van Gestel Kristof | |
14:30 | K. SAV RESERVEN A | ROSSELAAR / HULSEN A | 3-1 | ||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | KFC TONGERLO | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | K. BERG EN DAL VV | |||
14:30 | SPARTA | SCHOONBROEK | |||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | K. BERG EN DAL VV | |||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | VC MOLDAVO B | |||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | K. BERG EN DAL VV | |||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | BEEKHOEK SPORT B | |||
12:30 | K. SAV RESERVEN B | KVV RAUW SPORT B | 1-1 | ||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | KSK OOSTHOVEN B | 1-3 | ||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | K. MERKSPLAS SK A | |||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | BERCHEM SPORT 2004 B | |||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | VC MOLDAVO B | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | RVC HOBOKEN A | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | BERCHEM SPORT 2004 A | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | BEEKHOEK SPORT B | |||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | ||||
Vrij : | U17 B / U16 DAMES / U15 A | ||||
Kantinedienst : | 8u30-11u30 G-voetbal | ||||
11u15-14u30 U15 A | |||||
14u15-18u00 U17 A | |||||
Thuiswedstrijden zondag 7 april 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | |
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | BEEKHOEK SPORT A | 5-6 | ||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | ASV GEEL | 5-3 | ||
Kantinedienst : | 8u30-11u30 U9 C | ||||
1U15-13U45 U9 D | |||||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 6 april 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | ||
9:15 | KSK OOSTHOVEN B | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | Nieuwstraat 2360 Oud-Turnhout/Oosthoven | ||
9:30 | PULDERBOS A | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | Mastenbaan 2242 zandhoven/Pulderbos | ||
9:30 | HOOGSTRATEN VV A | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | Katelijnstraat 2320 Hoogstraten | ||
9:30 | HOOGSTRATEN VV B | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | Katelijnstraat 2320 Hoogstraten | ||
11:00 | K. VERBR BALEN A | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | Bleukens Nagelsberg 2490 Balen | ||
11:00 | VC MODAVO B | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | St. Carolusstraat 2400 Mol | ||
11:00 | KFC BEEKHOEK SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | Broekstraat 2440 Geel/Ten Aart | ||
11:30 | K. BERG EN DAL VV A | K. SAV ST. DIMPNA U6 | Kattenstadion Sportlaan 2450 Meerhout | ||
12:30 | KSK KASTERLEE B | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | Duineneind 2460 Kasterlee | ||
13:00 | VC MODAVO B | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | St. Carolusstraat 2400 Mol | ||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 7 april 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | ||
15:00 | K RETIE SK | K. SAV 1° ELFTAL A | 3-0 | ||
10:00 | NOORDSTAR VV C | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | Tarwestraat 2200 Noorderwijk SYNTH !! | ||
10:00 | KSK WAVRIA | K. SAV G - NIV 4 | Schrans 2861 OLV - Waver | ||
11:00 | K. MERKSPLAS SK A | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | Hofeinde 2330 Merksplas | ||
14:00 | KV MECHELEN | K. SAV G - NIV 3 | Liersestwg 2800 Mechelen | ||
15:15 | KV MECHELEN | K. SAV G - NIV 2 | Liersestwg 2800 Mechelen | ||
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 10 april 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | ||
18:30 | KSK BRANDDONK B | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | Greoendijk 2470 Retie | ||
18:30 | KFC ZAMMEL | K. SAV ST. DIMPNA U15 | Veestraat 2440 Geel/Zammel |
Gepost op: 5 april 2019 om 11.39h
Aantal keren gelezen: 3733
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B