Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Thuiswedstrijden zaterdag 1 september 2018 | |||||||
terrein | uur | thuisploeg | kl | Uitploeg | kl | uitslag | scheidsrechter |
A | 19:30 | K.SAV ST.DIMPNA 1° ELFTAL A | K. VRIJHEID HERSELT | 5-0 | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | VC MOLDAVO B | 5-0 (ff) | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | K. RETIE S.K. B | |||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | KFC BEEKHOEK SPORT B | |||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | K. RETIE S.K. C | |||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U6 | OLEN UNITED | |||||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | KFC EXC VORST | 2-10 | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U13 A | KFC ANTONIA | |||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | St. LENAARTS A | 1-3 | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | K. WITGOOR SPORT A | |||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | VC HERENTALS B | |||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | KSK OOSTHOVEN A | 1-1 | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | KVV OG VORSELAAR A | |||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | VC HERENTALS A | |||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | KFC DESSEL SPORT A | |||||
C | 9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | ||||
Vrij | U7 A (forfait Arendonk) | ||||||
Kantinedienst | U17 prov 8.00-11.30 | ||||||
U15 prov 11.15-14.45 | |||||||
U12 prov 14.30 -18.00 |
Thuiswedstrijden zondag 2 september 2018 | |||||||
terrein | uur | thuisploeg | kl | Uitploeg | kl | uitslag | scheidsrechter |
A | 15:00 | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B | KFCV ALBERTA | ALEN RUDY | |||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | FCM HALLAAR B | |||||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U13 E | F.C. ARENDONK SPORT B | |||||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | MINDERHOUT VV A | |||||
Kantinedienst : | U12 B 9:45 tot 13:45 |
Wedstrijden op verplaatsing donderdag 30 augustus 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
20:00 | FC ROSSELAAR HULSEN A | K. SAV ST. DIMPNA RES A | 6-2 | |||
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 31 augustus 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
20:15 | KVC WESTERLO | K. SAV ST. DIMPNA U21 | 4-1 | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 1 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
15:00 | KVV RAUW SP. B | K. SAV ST. DIMPNA RES B | 3-2 | |||
15:00 | KFC EZAART SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | ||||
14:00 | KFC BEEKHOEK SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | ||||
13:00 | K. ZWAL. OLMEN | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | 3-3 | |||
13:00 | K. VERBR. BALEN B | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | ||||
11:30 | KFC EXC. VORST | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | ||||
11:30 | K.V.C WESTERLO | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | ||||
11:00 | KSK KASTERLEE A | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | ||||
10:00 | KSK KASTERLEE B | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | FORFAIT KASTERLEE | |||
11:00 | FC ARENDONK SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | ||||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 2 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
11:15 | FCO BEERSCHOT WILRIJK A | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | 6-3 | |||
10:00 | ASV GEEL A | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | 1-3 | |||
9:15 | KFC DESSEL SP. D | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | 5-2 |
Gepost op: 31 augustus 2018 om 11.34h
Aantal keren gelezen: 4589
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B