Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Wedstrijden van vrijdag 25, zaterdag 26, zondag 27, woensdag 30 maart
Thuiswedstrijden zaterdag 26 maart 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
26/03/2022 | 20:00 | K. S.A.V. A | WUUSTWEZEL F.C. | ROMBOUTS DRIES | ||||
26/03/2022 | 18:00 | K. S.A.V. B | GROBBENDONK | CAERS MAX | ||||
26/03/2022 | 14:00 | K. S.A.V. RES A | RAUW SPORT A | 5-0 (ff) | ||||
26/03/2022 | 14:00 | K. S.A.V. U21 Prov | B.S.K. RETIE A | 4-2 | ||||
26/03/2022 | 14:00 | K. S.A.V. U7 | EZAART A | GEEN | ||||
26/03/2022 | 12:30 | K. S.A.V. U12 B | K.S.K HERENTALS | ? | ||||
26/03/2022 | 12:30 | K. S.A.V. U11 B | K.F.C. ZAMMEL A | ? | ||||
26/03/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U11 Prov | TERNESSE A | ? | ||||
26/03/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U8 Prov A | DESSEL A | ? | ||||
26/03/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U8 Prov B | DESSEL B | ? | ||||
26/03/2022 | 9:30 | K. S.A.V. G-KIDS | K. BOECHOUT | ? | ||||
26/03/2022 | 9:30 | K. S.A.V. G-KIDS | VOSSELAAR | |||||
26/03/2022 | 9:00 | K. S.A.V. G-PLOEG | TRAINING | |||||
Thuiswedstrijden zondag 27 maart 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
27/03/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U17 Prov | GRAVENWEZEL-SCHILDE | STAS TUUR | ||||
27/03/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U12 C | DE KEMPEN T.L. C | ? | ||||
27/03/2022 | 9:00 | K. S.A.V. U17 B | OOSTHOVEN B | VERHEYDEN HERMAN | ||||
27/03/2022 | 9:00 | K. S.A.V. U15 C | EXC. BOUWEL | BIJNENS JAN | ||||
Thuiswedstrijden woensdag 30 maart 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
30/03/2022 | 20:00 | KSAV POSTFORMATIE | ARENDONK | K.B.V.B. | ||||
30/03/2022 | 18:00 | K. S.A.V. U11 | WESTERLO | ? | ||||
Uitwedstrijden vrijdag 25 maart 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
25/03/2022 | 20:00 | RAUW SPORT | K. S.A.V. DAMES | 2-2 | ||||
25/03/2022 | 20:00 | EZAART B | K. S.A.V. RES B | 1-4 | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 26 maart 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
26/03/2022 | 11:30 | BERG & DAL A | K. S.A.V. U6 B | SPORTLAAN MEERHOUT | ||||
26/03/2022 | 10:00 | EXC. VORST | K. S.A.V. U15 B | 4-6 | ||||
26/03/2022 | 9:45 | BEEKHOEK A | K. S.A.V. U6 A | BROEKSTRAAT GEEL-TEN AART | ||||
26/03/2022 | 9:30 | VOSSELAAR A | K. S.A.V. U10 Prov | BERGAKKERSTRAAT VOSSELAAR | ||||
26/03/2022 | 9:30 | NIJLEN A | K. S.A.V. U9 Prov A | GRAANWEG NIJLEN | ||||
26/03/2022 | 9:30 | NIJLEN B | K. S.A.V. U9 Prov B | GRAANWEG NIJLEN | ||||
Uitwedstrijden zondag 27 maart 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
27/03/2022 | 11:15 | OUD-TURNHOUT | K. S.A.V. U13 B | ALBERT SOHIESTRAAT OUD-TURNHOUT | ||||
27/03/2022 | 9:30 | O.G. VORSELAAR | K. S.A.V. U13 Prov | RIEMENSTRAAT VORSELAAR | ||||
27/03/2022 | 9:30 | B.S.K. RETIE A | K. S.A.V. U12 Prov | GEENEND RETIE |
Gepost op: 21 maart 2022 om 21.44h
Aantal keren gelezen: 5943
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B