Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Uitslagen van vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 maart.
Thuiswedstrijden vrijdag 3 maart 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
3/03/2023 | A | 20:00 | KSAV B | TONGERLO | 2-3 | ||
3/03/2023 | B | 20:00 | KSAV DAMES | MARTINUS HALLE | 0-5 (forfait) | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 4 maart 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
4/03/2023 | B | 13:00 | KSAV RESERVEN | ARENDONK D | 3-2 | ||
4/03/2023 | B | 13:00 | KSAV U21 | LILLE | 1-3 | ||
4/03/2023 | F1 | 13:00 | KSAV U10 B | HEULTJE | Ivo Haeseldonckx | ||
4/03/2023 | D1 | 13:00 | KSAV U6 | BERG EN DAL A | |||
4/03/2023 | B | 11:30 | KSAV U13 B | PAAL-TERVAN T A | Ivo Haeseldonckx | ||
4/03/2023 | F2 | 11:30 | KSAV U12 B | LAAKDAL B | op 26/04/2023 | ||
4/03/2023 | F1 | 10:45 | KSAV U10 PROV | LENTEZON BEERSE | Robin Daelemans | ||
4/03/2023 | B | 9:30 | KSAV U17 B | ZWANEVEN | 0-5 | ||
4/03/2023 | A | 9:30 | KSAV U15 B | ZWANEVEN | 1-2 | ||
4/03/2023 | D1 | 9:30 | KSAV U8 C | OLEN UNITED C | Lars Janssens | ||
4/03/2023 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 5 maart 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
5/03/2023 | B | 9:30 | KSAV U17 C | TONGERLO A | 1-7 | ||
5/03/2023 | F2 | 9:30 | KSAV U13 C | RETIE B | Ivo Haeseldonckx | ||
Uitwedstrijden zaterdag 4 maart 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
4/03/2023 | 11:30 | OLEN UNITED | KSAV U7 B | GESTELSTRAAT-ZANDSTRAAT OLEN | |||
4/03/2023 | 11:00 | LEOPOLDSBURG | KSAV U11 PROV | HEIDESTRAAT HEPPEN | |||
4/03/2023 | 10:00 | PUNT/LARUM B | KSAV U7 A | ZWAARVOEDERSSPOOR GEEL-LARUM | |||
4/03/2023 | 9:30 | HERDEREN-MILLEN | KSAV U15 PROV | 4-2 | |||
4/03/2023 | 9:30 | WESTERLO D | KSAV U9 A PROV | DE MERODEDREEF WESTERLO | |||
4/03/2023 | 9:30 | WESTERLO E | KSAV U9 B PROV | DE MERODEDREEF WESTERLO | |||
4/03/2023 | 9:30 | WESTERLO A | KSAV U8 A PROV | DE MERODEDREEF WESTERLO | |||
4/03/2023 | 9:30 | WESTERLO B | KSAV U8 B PROV | DE MERODEDREEF WESTERLO | |||
Uitwedstrijden zondag 5 maart 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
5/03/2023 | 15:00 | WUUSTWEZEL | KSAV A | 4-2 | |||
5/03/2023 | 10:00 | LOMMEL | KSAV U17 PROV | 2-3 | |||
5/03/2023 | 9:30 | LENTEZON BEERSE | KSAV U13 PROV | STADIONLAAN BEERSE SYNTH !!! | |||
5/03/2023 | 9:30 | WESTERLO | KSAV U12 PROV | DE MERODEDREEF WESTERLO SYNTH !!! |
Gepost op: 28 februari 2023 om 15.09h
Aantal keren gelezen: 8972
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B