Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Uitslagen van vrijdag 24, zaterdag 25 en zondag 26 maart.
Thuiswedstrijden zaterdag 25 maart 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
25/03/2023 | B | 13:00 | KSAV U21 | RETIE | KAZANDJIAN ERIK | ||
25/03/2023 | F1 | 13:00 | KSAV U10 B | NETEZONEN | Ivo Haeseldonckx | ||
25/03/2023 | D1 | 13:00 | KSAV U6 | EZAART A | |||
25/03/2023 | B | 11:30 | KSAV U13 B | THES SPORT | Ivo Haeseldonckx | ||
25/03/2023 | F2 | 11:30 | KSAV U12 B | PUNT/LARUM B | Joeri Geerinckx | ||
25/03/2023 | B | 9:30 | KSAV U15 B | RETIE B | 2-0 | ||
25/03/2023 | D1 | 9:30 | KSAV U8 C | KASTERLEE A | Joshua | ||
25/03/2023 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 26 maart 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
26/03/2023 | B | 10:45 | KSAV U15 PROV | ZONHOVEN | NICASIE LOWIE | ||
26/03/2023 | A1 | 9:30 | KSAV U13 PROV | WEZEL | Ivo Haeseldonckx | ||
26/03/2023 | A2 | 9:30 | KSAV U12 PROV | AARSCHOT | Joeri Geerinckx | ||
26/03/2023 | F2 | 9:30 | KSAV U13 C | EZAART B | Youri Vanbaelen | ||
Uitwedstrijden vrijdag 24 maart 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
24/03/2023 | 20:00 | BRECHT SK | KSAV DAMES | 0-1 | |||
24/03/2023 | 19:30 | BEEKHOEK B | KSAV RESERVEN | 2-5 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 25 maart 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
25/03/2023 | 19:30 | OLMEN | KSAV A | 2-1 | |||
25/03/2023 | 17:30 | OLMEN | KSAV U11 PROV | EGSTRAAT OLMEN | |||
25/03/2023 | 15:00 | BREE-BEEK | KSAV U17 PROV | GEUSSENSSTRAAT BREE SYNTH !!! | |||
25/03/2023 | 11:15 | RWL SPORT A | KSAV U9 A PROV | VOLKENSVOORTSTRAAT LANGDORP SYNTH !!! | |||
25/03/2023 | 11:15 | RWL SPORT B | KSAV U9 B PROV | VOLKENSVOORTSTRAAT LANGDORP SYNTH !!! | |||
25/03/2023 | 11:00 | ZWARTE LEEUW | KSAV U10 PROV | KRUISPAD RIJKEVORSEL | |||
25/03/2023 | 10:15 | ARENDONK B | KSAV U7 B | HEIKANT ARENDONK SYNTH !!! | |||
25/03/2023 | 9:30 | SINT JOB A | KSAV U8 A PROV | SPORTVELDLAAN St-JOB-IN-T-GOOR | |||
25/03/2023 | 9:30 | SINT JOB B | KSAV U8 B PROV | SPORTVELDLAAN St-JOB-IN-T-GOOR | |||
25/03/2023 | 9:30 | ZAMMEL | KSAV U7 A | VEESTRAAT GEEL-ZAMMEL | |||
25/03/2023 | 9:30 | WAPPER ANTWERPEN | G-voetbal NIV.A | FORT II STRAAT WOMMELGEM | |||
Uitwedstrijden zondag 26 maart 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
26/03/2023 | 9:30 | EZAART A | KSAV U17 B | 0-5 (forfait) | |||
26/03/2023 | 9:30 | EZAART B | KSAV U17 C | KORENSTRAAT MOL-EZAART | |||
26/03/2023 | 9:30 | LIERSE | G-voetbal NIV.A | Liersesteenweg, 114 - 2560 Kessel |
Gepost op: 22 maart 2023 om 15.40h
Aantal keren gelezen: 8234
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B