Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden vrijdag 29, zaterdag 30 en zondag 31 oktober.
Thuiswedstrijden zaterdag 30 oktober 2021 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
30/10/2021 | B | 12:00 | K. S.A.V. RES B | 7 | ARENDONK E | 3 | 3-1 | |
30/10/2021 | B | 9:30 | K. S.A.V. U15 B | 8 | OOSTHOVEN A | 5 | 3-5 | |
30/10/2021 | F 1 | 9:30 | K. S.A.V. U10 B | 6 | A.S.V. GEEL C | 1 | IVO HAESELDONCKX | |
30/10/2021 | C | 9:00 | K. S.A.V. G-VOETBAL | 2-4 | TRAINING | |||
Vrij | U13 Prov | |||||||
Thuiswedstrijden zondag 31 oktober 2021 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
31/10/2021 | F 2 | 10:45 | K. S.A.V. U13 B | 7 | K.V. HOOIKT | 3 | IVO HAESELDONCKX | |
31/10/2021 | F 1 | 10:45 | K. S.A.V. U12 C | 6 | DE KEMPEN C | 1 | YOURI GEERINCKX | |
Uitwedstrijden vrijdag 29 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
29/10/2021 | 20:30 | WESTERLO A | K. S.A.V. U21 Prov | 4-2 | ||||
29/10/2021 | 20:00 | BEEKHOEK A | K. S.A.V. RES A | 5-0 | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 30 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
30/10/2021 | 19:30 | ARENDONK | K. S.A.V. A | 2-2 | ||||
30/10/2021 | 15:00 | ROSSELAAR / HULSEN | K. S.A.V. DAMES | 1-2 | ||||
30/10/2021 | 13:30 | VRIJHEID HERSELT A | K. S.A.V. U11 B | ASBROEK HERSELT | ||||
30/10/2021 | 10:00 | Y.R. KV MECHELEN C | K. S.A.V. U11 Prov | LOSTRAAT HEIST-OP-DEN-BERG !!! | ||||
30/10/2021 | 9:30 | NOORDSTAR V.V. | K. S.A.V. U12 B | TARWESTRAAT NOORDERWIJK SYNTH !!! | ||||
30/10/2021 | 9:30 | WESTERLO A | K. S.A.V. U8 Prov A | DE MERODEDREEF WESTERLO SYNTH !!! | ||||
30/10/2021 | 9:30 | WESTERLO B | K. S.A.V. U8 Prov B | DE MERODEDREEF WESTERLO SYNTH !!! | ||||
Uitwedstrijden zondag 31 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
31/10/2021 | 15:00 | OLEN UNITED | K. S.A.V. B | 0-1 | ||||
31/10/2021 | 11:30 | HOBOKEN A | K. S.A.V. U15 Prov | 7-1 | ||||
31/10/2021 | 10:00 | K.F.C. MOL | K. S.A.V. U15 C | 2-10 | ||||
31/10/2021 | 9:30 | BEERSCHOT V.A. | K. S.A.V. U17 Prov | 5-3 |
Gepost op: 25 oktober 2021 om 21.07h
Aantal keren gelezen: 5614
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B