Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van woensdag 29 september, zaterdag 2 en zondag 3 oktober.
Thuiswedstrijden zaterdag 2 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
2/10/2021 | 14:00 | K. S.A.V. DAMES | RACING EMBLEM | 3-1 | ||||
2/10/2021 | 14:00 | K. S.A.V. RES B | WEZEL SPORT B | 4-3 | ||||
2/10/2021 | 12:30 | K. S.A.V. U6 A | PUNT-LARUM B | GEEN | ||||
2/10/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U10 Prov | LILLE UNITED A | ? | ||||
2/10/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov A | DE KEMPEN T.L. A | ? | ||||
2/10/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov B | DE KEMPEN T.L. B | ? | ||||
2/10/2021 | 10:00 | G-voetbal A NIV 3 | VISSENNAKEN A | ? | ||||
2/10/2021 | 10:00 | G-voetbal B NIV 4 | VISSENNAKEN B | ? | ||||
2/10/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U15 B | OEVEL | 15-4 | ||||
2/10/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U10 B | PUNT-LARUM A | ? | ||||
2/10/2021 | 9:00 | K. S.A.V. G-PLOEG | TRAINING | |||||
Vrij | U11 B | U8 Prov A - U8 Pov B | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 3 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
3/10/2021 | 10:45 | K. S.A.V. U15 Prov | O.G. VORSELAAR | 1-7 | ||||
3/10/2021 | 10:45 | K. S.A.V. U13 B | HERENTHOUT B | ? | ||||
3/10/2021 | 10:45 | K. S.A.V. U12 C | V.V. LAAKDAL | ? | ||||
3/10/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U12 Prov | LILLE UNITED A | ? | ||||
Uitwedstrijden woensdag 29 september 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
29/09/2021 | 20:00 | MERKSPALS S.K. | K. S.A.V. U21 | HOFEINDE MERKSPLAS | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 2 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
2/10/2021 | 19:30 | ROSSELAAR / HULSEN | K. S.A.V. B | 1-0 | ||||
2/10/2021 | 15:00 | K.F.C. LINDA OLEN | K. S.A.V. RES A | 0-2 | ||||
2/10/2021 | 15:00 | S GRAVENWEZEL-SCHILDE | K. S.A.V. U21 Prov | 3-3 | ||||
2/10/2021 | 12:00 | F.C. WEZEL SPORT A | K. S.A.V. U7 B | MORESNETLAAN MOL-WEZEL | ||||
2/10/2021 | 10:00 | F.C. PUNT-LARUM A | K. S.A.V. U12 B | ZWAARVOERDERSSPOOR GEEL-LARUM | ||||
2/10/2021 | 9:30 | K.V.C. WESTERLO C | K. S.A.V. U11 Prov | DE MERODEDREEF WESTERLO SYNTH !!! | ||||
2/10/2021 | 9:30 | WOLFSDONK | K. S.A.V. U8 | VW | Volkensvoortstraat 58, 3201 Langdorp | |||
2/10/2021 | 9:30 | F.C. WEZEL SPORT B | K. S.A.V. U7 A | MORESNETLAAN MOL-WEZEL | ||||
Uitwedstrijden zondag 3 oktober 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
3/10/2021 | 15:00 | K. MERKSPLAS S.K. | K. S.A.V. A | 1-1 | ||||
3/10/2021 | 11:15 | W.S. SCHORVOORT | K. S.A.V. U15 C | 2-1 | ||||
3/10/2021 | 10:00 | LILLE UNITED A | K. S.A.V. U17 Prov | 1-5 | ||||
3/10/2021 | 9:45 | V.V. LAAKDAL | K. S.A.V. U17 B | 3-1 | ||||
3/10/2021 | 9:30 | K.V.C. WESTERLO B | K. S.A.V. U13 Prov | DE MERODEDREEF WESTERLO SYNTH !!! |
Gepost op: 27 september 2021 om 20.34h
Aantal keren gelezen: 6664
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B