Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Wedstrijden van zaterdag 27 en zondag 28 oktober
Thuiswedstrijden zaterdag 27 oktober 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
14:30 | KSAV ST.DIMPNA RES A | KFCV ALBERTA A | 2-0 | |||
14:30 | SPARTA | ZONNEKLOPPERS | 1-1 | |||
14:30 | K.SAV ST.DIMPNA U13 D | K. BERG EN DAL VV B | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | KFC HEULTJE | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | KFC EZAART SPORT B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | K. WITGOOR SPORT B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U6 | KSK KASTERLEE | ||||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA RES B | KSK SEFA HERENTALS B | 2-0 | |||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | KSK KASTERLEE B | 4-0 | |||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | LIERSE KEMPENZONEN | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | LIERSE KEMPENZONEN A | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | KVC WESTERLO E | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | KVV RAUW SPORT | 8-1 | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | KVV VOSSELAAR A | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | KVC WESTERLO D | ||||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | |||||
Vrij : | U17 A - U15 A - U12 C | |||||
Kantinedienst : | 8:00 - 11:30 U13A | |||||
11:15 - 14:45 U15B | ||||||
14:30 - 18:00 U6 | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 28 oktober 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | FC NETEZONEN B | ||||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U13 E | SV GROENENDAAL R | 5-0 (ff) | |||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 A | ASV GEEL | ||||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | KFC LILLE | ||||
Kantinedienst : | 8:00 - 11:30 U10A | |||||
11:30 - 13:45 U11A | ||||||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 27 oktober 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | Terrein | ||
15:00 | KSK KASTERLEE A | K. SAV ST. DIMPNA U21 | 10-2 | |||
15:00 | K. MERKSPLAS SK B | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | 0-8 | |||
12:30 | KVV VOSSELAAR B | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | ||||
14:30 | ASV GEEL | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | ||||
14:00 | K. RETIE SK C | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | ||||
13:00 | F.C. GIERLE | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | ||||
12:30 | KFC BEEKHOEK SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | ||||
11:15 | F.C. NETEZONEN | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | ||||
10:40 | K. VRIJHEID HERSELT | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | ||||
10:00 | KSK BRANDDONK A | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | ||||
10:00 | KSK KASTERLEE A | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | ||||
9:30 | KVC WESTERLO C | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | ||||
9:30 | KFC TURNHOUT A | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | ||||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 28 oktober 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | Terrein | ||
15:00 | K MERKSPLAS SK | K.SAV ST.DIMPNA 1°ELFTAL A | 1-4 | |||
15:00 | VV MLK LICHTAART | K.SAV ST.DIMPNA 1°ELFTAL B | 1-0 | |||
9:30 | WHITE STAR SCHORVOORT B | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | 1-10 | |||
14:00 | YRKV MECHELEN C | K. SAV ST. DIMPNA G NIV |
Gepost op: 23 oktober 2018 om 8.52h
Aantal keren gelezen: 4537
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B