Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Uitslagen vrijdag 27 , zaterdag 28 en zondag 29 januari 2023
Thuiswedstrijden vrijdag 27 januari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
27/01/2023 | A | 19:30 | KSAV DAMES | ALBERTA | 5-0 | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 28 januari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
28/01/2023 | A | 19:00 | KSAV A | BRASSCHAAT | 0-0 | ||
28/01/2023 | F1 | 13:00 | KSAV U11 PROV | OLMEN | Ivo Haeseldonckx | ||
28/01/2023 | D1 | 13:00 | KSAV U9 B PROV | RWL SPORT B | Maxime Thijs | ||
28/01/2023 | D2 | 13:00 | KSAV U9 A PROV | RWL SPORT | Stan Muyshond | ||
28/01/2023 | F1 | 10:45 | KSAV U10 PROV | ZWARTE LEEUW | Ivo Haeseldonckx | ||
28/01/2023 | D1 | 10:45 | KSAV U8 A PROV | SINT JOB A | Tuur Muyshond | ||
28/01/2023 | D2 | 10:45 | KSAV U8 B PROV | SINT JOB B | Lars Janssens | ||
28/01/2023 | B | 9:30 | KSAV U17 B | EZAART | 2-2 | ||
28/01/2023 | D1 | 9:30 | KSAV U7 A | ZAMMEL | |||
28/01/2023 | D2 | 9:30 | KSAV U7 B | ARENDONK B | |||
28/01/2023 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 29 januari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
29/01/2023 | B | 10:45 | KSAV U17 PROV | BREE-BEEK | 5-1 | ||
29/01/2023 | C | 10:45 | KSAV U17 C | EZAART B | 1-4 | ||
Uitwedstrijden vrijdag 27 januari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
27/01/2023 | 20:30 | DEURNE PIRATES | KSAV U21 | 5-1 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 28 januari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
28/01/2023 | 19:30 | RAUW | KSAV B | 4-1 | |||
28/01/2023 | 14:30 | PUNT/LARUM B | KSAV U12 B | ZWAARVOEDERSSPOOR GEEL-LARUM | |||
28/01/2023 | 12:30 | THES SPORT | KSAV U13 B | SPORTLAAN TESSENDERLO SYNTH !!! | |||
28/01/2023 | 10:00 | RETIE B | KSAV U15 B | 1-2 | |||
28/01/2023 | 10:00 | EZAART A | KSAV U6 | KORENSTRAAT MOL-EZAART | |||
28/01/2023 | 9:30 | AARSCHOT | KSAV U12 PROV | GROTE LAAKWEG AARSCHOT SYNTH !!! | |||
28/01/2023 | 9:30 | NETEZONEN | KSAV U10 B | RUNDERSHOEK LAAKDAL-EINDHOUT | |||
28/01/2023 | 9:30 | KASTERLEE A | KSAV U8 C | DUINENEIND KASTERLEE | |||
Uitwedstrijden zondag 29 januari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
29/01/2023 | 10:30 | SIMIKOS | G-voetbal NIV.B | EKSTERDREEF SCHOTEN | |||
29/01/2023 | 10:00 | WESTERLO | G-voetbal NIV.A | DE MERODEDREEF WESTERLO SYNTH !!! | |||
29/01/2023 | 10:00 | EZAART B | KSAV U13 C | KORENSTRAAT MOL-EZAART | |||
29/01/2023 | 9:30 | ZONHOVEN | KSAV U15 PROV | 6-2 | |||
29/01/2023 | 9:30 | WEZEL | KSAV U13 PROV | MORESNETLAAN MOL-WEZEL |
Gepost op: 26 januari 2023 om 16.06h
Aantal keren gelezen: 16219
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B