Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van vrijdag 13 , zaterdag 14 , zondag 15 en woensdag 18 januari 2023.
Thuiswedstrijden zaterdag 14 januari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
14/01/2023 | A | 19:00 | KSAV A | W.S. SCHORVOORT | OMLOOP FRANKY | ||
14/01/2023 | F1 | 13:00 | KSAV U11 PROV | HELSON | AFGELAST | ||
14/01/2023 | F2 | 13:00 | KSAV U9 A PROV | OG VORSELAAR A | AFGELAST | ||
14/01/2023 | B | 12:30 | KSAV U21 | MERKSPLAS | AFGELAST | ||
14/01/2023 | D1 | 12:30 | KSAV U7 A | LUTLOMMEL A | AFGELAST | ||
14/01/2023 | D2 | 12:30 | KSAV U7 B | PUNT/LARUM C | AFGELAST | ||
14/01/2023 | D1 | 10:45 | KSAV U8 A PROV | LENTEZON BEERSE A | AFGELAST | ||
14/01/2023 | D2 | 10:45 | KSAV U8 B PROV | LENTEZON BEERSE B | AFGELAST | ||
14/01/2023 | A | 10:00 | G-voetbal NIV.A | TURNHOUT | AFGELAST | ||
14/01/2023 | A | 10:00 | G-voetbal NIV.B | NOORSE | AFGELAST | ||
14/01/2023 | B | 9:30 | KSAV U17 B | KASTERLEE | AFGELAST | ||
14/01/2023 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 15 januari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
15/01/2023 | A | 10:45 | KSAV U17 PROV | LUTLOMMEL | AFGELAST | ||
15/01/2023 | B | 10:45 | KSAV U15 PROV | DIEST | AFGELAST | ||
15/01/2023 | B | 9:30 | KSAV U13 PROV | LILLE | AFGELAST | ||
15/01/2023 | F2 | 9:30 | KSAV U12 PROV | DIEST | AFGELAST | ||
Uitwedstrijden vrijdag 13 januari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | ||
13/01/2023 | 20:00 | ARENDONK E | KSAV RESERVEN | AFGELAST | |||
Uitwedstrijden zaterdag 14 januari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
14/01/2023 | 19:30 | WEZEL B | KSAV B | MORESNETLAAN WEZEL | |||
14/01/2023 | 14:30 | LILLE UNITED B | KSAV DAMES | POEYELHEIDE GIERLE | |||
14/01/2023 | 14:10 | PUNT/LARUM B | KSAV U10 B | ZWAARVOERDERSSPOOR | |||
14/01/2023 | 13:00 | KSAV U9 B PROV | OG VORSELAAR B | AFGELAST | |||
14/01/2023 | 12:00 | PUNT/LARUM | KSAV U17 C | AFGELAST | |||
14/01/2023 | 11:30 | ALBERTA | KSAV U12 B | AFGELAST | |||
14/01/2023 | 11:00 | PUNT/LARUM B | KSAV U15 B | AFGELAST | |||
14/01/2023 | 10:30 | PUNT/LARUM B | KSAV U6 | AFGELAST | |||
14/01/2023 | 10:00 | PUNT/LARUM B | KSAV U13 C | ZWAARVOERDERSSPOOR | |||
14/01/2023 | 9:30 | PUNT/LARUM B | KSAV U8 C | AFGELAST | |||
Uitwedstrijden zondag 15 januari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
15/01/2023 | 11:00 | MERKSPLAS | KSAV U10 PROV | AFGELAST | |||
Uitwedstrijden woensdag 18 januari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | |||
18/01/2023 | 19:00 | H.O. HEIDE HASSELT A | KSAV St.-DYMPHNA U13 B | HEKSENBERGSTRAAT HASSELT |
Gepost op: 9 januari 2023 om 21.13h
Aantal keren gelezen: 39042
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B