Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Uitslagen van zaterdag 16 en zondag 17 september
Thuiswedstrijden zaterdag 16 september 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
16/09/2023 | B | 15:00 | KSAV U21 | ARENDONK | 1-4 | ||
16/09/2023 | F1 | 15:00 | KSAV U11 B | NETEZONEN A | Youri Geerinckx | ||
16/09/2023 | D1 | 15:00 | KSAV U8 PROV A | BALEN A | Joshua Bisiaux | ||
16/09/2023 | D2 | 15:00 | KSAV U8 PROV B | BALEN B | Gust Verachtert | ||
16/09/2023 | D2 | 13:30 | KSAV U9 C | MOL | Lars Janssens | ||
16/09/2023 | A | 13:30 | KSAV RESERVEN A | WEZEL B | 3-1 | ||
16/09/2023 | F2 | 12:00 | KSAV U13 PROV | NIJLEN | Ivo Haeseldonckx | ||
16/09/2023 | F1 | 12:00 | KSAV U11 PROV | RETIE | Lars Janssens | ||
16/09/2023 | D1 | 12:00 | KSAV U6 | OLMEN B | |||
Uitwedstrijden zaterdag 16 september 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
16/09/2023 | 19:30 | HEULTJE | KSAV B | ||||
16/09/2023 | 13:00 | KATTENBOS | KSAV U17 B | 12-2 | |||
16/09/2023 | 13:00 | PUNT/LARUM B | KSAV U15 C | 4-9 | |||
16/09/2023 | 12:00 | DESSEL | KSAV U10 PROV | ||||
16/09/2023 | 11:00 | ASV GEEL | KSAV U15 B | 5-2 | |||
16/09/2023 | 11:00 | MOL B | KSAV U13 B | ||||
16/09/2023 | 11:00 | LOMMEL | KSAV U12 PROV | ||||
16/09/2023 | 11:00 | KASTERLEE A | KSAV U7 A | ||||
16/09/2023 | 10:00 | LUTLOMMEL A | KSAV U9 PROV A | ||||
16/09/2023 | 10:00 | LUTLOMMEL B | KSAV U9 PROV B | ||||
Uitwedstrijden zondag 17 september 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
17/09/2023 | 15:00 | EZAART | KSAV A | 0-0 | |||
17/09/2023 | 9:30 | RETIE | KSAV U17 PROV | 0-6 | |||
17/09/2023 | 9:30 | RETIE | KSAV U15 PROV | 3-2 |
Gepost op: 10 september 2023 om 21.57h
Aantal keren gelezen: 5188
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B