Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Wedstrijden van vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 april.
Thuiswedstrijden zaterdag 2 april 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Uitslag | Scheidsrechter |
2/04/2022 | 14:00 | K. S.A.V. DAMES | NIJLEN B | 1-1 | ||||
2/04/2022 | 14:00 | K. S.A.V. RES B | ZWANEVEN B | 0-5 | ||||
2/04/2022 | 14:00 | K. S.A.V. U6 B | PUNT/LARUM B | GEEN | ||||
2/04/2022 | 13:00 | K. S.A.V. U6 A | PUNT/LARUM A | GEEN | ||||
2/04/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U15 B | ZWANEVEN B | 5-1 | ||||
2/04/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov A | K. VOSSELAAR A | ? | ||||
2/04/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov B | K. VOSSELAAR B | ? | ||||
2/04/2022 | 10:00 | K. S.A.V. G - NIV 3 | CR. VISSENAKEN | ? | ||||
2/04/2022 | 10:00 | K. S.A.V. G - NIV 4 | CR. VISSENAKEN | ? | ||||
2/04/2022 | 9:00 | K. S.A.V. G - PLOEG | TRAINING | |||||
Thuiswedstrijden zondag 3 april 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Uitslag | Scheidsrechter |
3/04/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U15 Prov | OLMEN | SOONTJENS EDDY | ||||
3/04/2022 | 9:30 | K. S.A.V. U12 Prov | OLMEN A | ? | ||||
3/04/2022 | 9:00 | K. S.A.V. U17 B | LAAKDAL | 4-1 | ||||
Uitwedstrijden vrijdag 1 april 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
1/04/2022 | 20:30 | T. DEURNE PIRATES | K. S.A.V. U21 | 2-4 | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 2 april 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
2/04/2022 | 15:00 | ZWANEVEN A | K. S.A.V. RES A | 5-0 (ff) | ||||
2/04/2022 | 10:00 | PUNT/LARUM A | K. S.A.V. U12 B | ZWAARVOEDERSSPOOR GEEL-LARUM | ||||
2/04/2022 | 10:00 | TONGERLO A | K. S.A.V. U11 B | GENEINDE WESTERLO-TONGERLO | ||||
2/04/2022 | 9:30 | SCHELLE SPORT | K. S.A.V. U11 Prov | KAPELSTRAAT SCHELLE | ||||
2/04/2022 | 9:30 | HOUTVENNE A | K. S.A.V. U8 Prov A | HARMONIESTRAAT RAMSEL-HOUTVENNE SYNTH !!! | ||||
2/04/2022 | 9:30 | HOUTVENNE B | K. S.A.V. U8 Prov B | HARMONIESTRAAT RAMSEL-HOUTVENNE SYNTH !!! | ||||
Uitwedstrijden zondag 3 april 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
3/04/2022 | 15:00 | LENTEZON BEERSE | K. S.A.V. A | STADIONLAAN BEERSE | ||||
3/04/2022 | 15:00 | F.C. GIERLE | K. S.A.V. B | POEYELHEIDE GIERLE | ||||
3/04/2022 | 10:00 | K. NOORDSTAR | K. S.A.V. U15 C | TARWESTRAAT NOORDERWIJK SYNTH !!! | ||||
3/04/2022 | 10:00 | LYRA/LIERSE | K. S.A.V. U12 C | BROECHEMSESTEENWEG VREMDE | ||||
3/04/2022 | 9:30 | BEERSCHOT | K. S.A.V. U17 Prov | UNIVERSITEITSPLEIN WILRIJK SYNTH !!! | ||||
3/04/2022 | 9:30 | DE KEMPEN | K. S.A.V. U13 B | PRIJSTRAAT TIELEN |
Gepost op: 28 maart 2022 om 19.36h
Aantal keren gelezen: 3801
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B