Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Wedstrijden van vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 oktober.
Thuiswedstrijden vrijdag 14 oktober 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
14/10/2022 | A | 20:00 | KSAV DAMES | NIJLEN B | forfait Nijlen | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 15 oktober 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
15/10/2022 | A | 19:00 | KSAV A | ARENDONK SPORT | 2-0 | ||
15/10/2022 | D1 | 12:30 | KSAV U7 A | KADIJK | |||
15/10/2022 | D2 | 12:30 | KSAV U7 B | HAM UNITED | |||
15/10/2022 | B | 12:00 | KSAV RESERVEN | WEZEL B | 2-1 | ||
15/10/2022 | D1 | 10:45 | KSAV U8 PROV A | WEZEL A | Tuur Muyshond | ||
15/10/2022 | D2 | 10:45 | KSAV U8 PROV B | WEZEL B | Maxim Thijs | ||
15/10/2022 | A | 10:00 | G VOETBAL B | NOORSE | |||
15/10/2022 | B | 9:30 | KSAV U17 B | WESTERLO B | 1-3 | ||
C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | |||||
Vrij | KSAV B | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 16 oktober 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
16/10/2022 | B | 10:45 | KSAV 17 PROV | GENK VV | 4-0 | ||
16/10/2022 | A | 10:45 | KSAV 15 PROV | RETIE | 2-1 | ||
16/10/2022 | A | 9:30 | KSAV 13 PROV | RETIE | Ivo Haeseldonckx | ||
16/10/2022 | F2 | 9:30 | KSAV 12 PROV | LOMMEL SK | Joeri van Baelen | ||
16/10/2022 | B | 9:00 | KSAV U17 C | TONGERLO | 3-6 | ||
Uitwedstrijden zaterdag 15 oktober 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
15/10/2022 | 16:30 | CANTINRODE | KSAV U21 | 2-2 | |||
15/10/2022 | 13:30 | RETIE B | KSAV U12 B | GEENEND RETIE | |||
15/10/2022 | 11:45 | MORTSEL OG | KSAV U10 PROV | GASTHUISHOEVEN MORTSEL SYNTH !!! | |||
15/10/2022 | 10:40 | PAAL-TERVANT | KSAV U13 B | DUISTBOSSTRAAT PAAL SYNTH !!! | |||
15/10/2022 | 11:00 | EXC.VORST | KSAV U6 | LINDESTRAAT LAAKDAL-VORST | |||
15/10/2022 | 10:00 | PUNT/LARUM | KSAV U13 C | ZWAARVOEDERSSPOOR GEEL-LARUM | |||
15/10/2022 | 9:45 | WIEKEVORST | KSAV U10 B | DALSTRAAT WIEKEVORST | |||
15/10/2022 | 9:30 | HOOGSTRATEN | KSAV U9 PROV A | KATHELIJNSTRAAT HOOGSTRATEN | |||
15/10/2022 | 9:30 | HOOGSTRATEN | KSAV PUL U9 PROV B | KATHELIJNSTRAAT HOOGSTRATEN | |||
Uitwedstrijden zondag 16 oktober 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
16/10/2022 | 10:00 | ZAMMEL | KSA U15 B | 2-5 | |||
16/10/2022 | 10:00 | HORENDONK | G-VOETBAL |
UYLENBERG / POSTBAAN
|
Gepost op: 10 oktober 2022 om 20.15h
Aantal keren gelezen: 18564
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B