Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Maandag 17 juni de Rode duivels live te zien in de KSAV kantine. Deuren open vanaf 17u00.
wedstrijden 14,16,17,18 en 19 januari
Thuiswedstrijden zaterdag 18 januari 2020 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | |
14:00 | KSAV U21 B | K.F.C. MOL | 2-5 | SWINNEN DOMINIQUE | |
12:30 | KSAV U10 C | BEEKHOEK SPORT C | |||
12:30 | KSAV U6 | BEEKHOEK SPORT | |||
12:00 | KSAV RESERVEN B | ROSSELAAR-HULSEN B | 5-0 (ff) | ||
10:45 | KSAV U13 B | BEEKHOEK SPORT A | |||
10:45 | KSAV U10 PROV | K. TERNESSE V.V. A | |||
10:45 | KSAV U9 PROV A | K.V.C. WESTERLO D | |||
10:45 | KSAV U9 PROV B | K.V.C. WESTERLO E | |||
9:00 | KSAV U15 B | K.V.V. RAUW SPORT | 0-3 | BOHEZ GITTE | |
9:00 | KSAV U10 B | K.S.K. OOSTHOVEN B | |||
9:00 | KSAV U9 C | ALBERTA GEEL | |||
9:00 | G-VOETBAL (training) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 19 januari 2020 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | |
10:45 | KSAV U15 D | BEEKHOEK SPORT B | 11-1 | VERHEYDEN HERMAN | |
10:45 | KSAV U13 C | V.V. LAAKDAL A | |||
9:30 | KSAV U13 PROV | LENTEZON BEERSE A | |||
9:30 | KSAV U12 PROV | MOLENZONEN HALLAAR A | |||
Wedstrijden op verplaatsing dinsdag 14 januari 2020 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | ||
19:30 | BEERSCHOT B | KSAV U15 PROV | 0-1 | ||
Wedstrijden op verplaatsing donderdag 16 januari 2020 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | ||
20:00 | OG VORSELAAR A | KSAV RESERVEN PROV | 6-3 | ||
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 17 januari 2020 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | ||
20:00 | ARENDONK SPORT B | K.SAV DAMES | 3-1 | ||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 18 januari 2020 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | ||
19:30 | OPPUURS | K. SAV 1° ELFTAL A | 1-0 | ||
15:00 | EZAART SPORT B | KSAV U8 D | KORENSTRAAT 2400 MOL-EZAART | ||
12:30 | LAAKDAL B | KSAV U7 B | HUIPERSTRAAT 2430 LAAKDAL-VORST | ||
11:30 | WESTERLO D | KSAV U12 B | DE MERODEDREEF 2260 WESTERLO | ||
11:30 | EXC. VORST B | KSAV U8 C | LINDESTRAAT 2430 LAAKDAL - VORST | ||
11:00 | K.F.C. MOL | KSAV U12 C | BOERETANG 2400 MOL | ||
11:00 | KASTERLEE A | KSAV U11 PROV | SPORTPARK 2480 DESSEL | ||
10:00 | A.S.V. GEEL A | KSAV U8 PROV A | RAUWELKOVEN 2440 GEEL | ||
10:00 | A.S.V. GEEL B | KSAV U8 PROV B | RAUWELKOVEN 2440 GEEL | ||
9:30 | VOSSELAAR | KSAV U21 PROV | 3-7 | ||
9:30 | ARENDONK SPORT B | KSAV U11 B | HEIKANT 2370 ARENDONK | ||
9:30 | ARENDONK SPORT C | KSAV U11 C | HEIKANT 2370 ARENDONK | ||
9:30 | K.F.C. TURNHOUT | KSAV U7 A | STWG OP MERKSPLAS 2300 TURNHOUT SYNTH !!! | ||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 19 januari 2020 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | ||
14:30 | K.F.C. HEULTJE | K. SAV 1° ELFTAL B | 0-1 | ||
11:30 | YRKV MECHELEN | G - VOETBAL NIV. 3 B | LIERSESTEENWEG 2800 MECHELEN SYNTH | ||
11:00 | BERCHEM SPORT | G - VOETBAL NIV. 3 A | BERCHEMSTADIONSTRAAT 2600 BERCHEM | ||
10:00 | K.F.C. PULLE | KSAV U17 B | 7-0 | ||
10:00 | NOORDSTAR V.V. B | KSAV U15 C | TARWESTRAAT 2200 NOORDERWIJK SYNTH | ||
9:30 | S' GR-WEZEL/SCHILDE A | KSAV U17 PROV | 5-3 |
Gepost op: 14 januari 2020 om 8.08h
Aantal keren gelezen: 5044
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B