Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
wedstrijden van vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 september
Thuiswedstrijden vrijdag 6 september 2019 | ||||||||
Datum | uur | thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | uitslag | scheidsrechter | |
6/09/2019 | 20:00 | KSAV RESERVEN PROV | K. BERG & DAL VV | 0-5 | BORGHS STEFAN | |||
6/09/2019 | 20:00 | ST.-DIMPNA U21 PROV | FC ARENDONK SPORT | 3-5 | LAMBRECHTS MAURICE | |||
Thuiswedstrijden zaterdag 7 september 2019 | ||||||||
Datum | uur | thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | uitslag | scheidsrechter | |
7/09/2019 | 20:00 | K. SAV 1° ELFTAL A | K.R.C. MECHELEN | 2-1 | VAN DUPPEN DAVE | |||
7/09/2019 | 14:00 | KSAV ST.-DIMPNA U12 B | VC MOLDAVO A | |||||
7/09/2019 | 14:00 | KSAV ST.-DIMPNA U11 C | VV LAAKDAL B | |||||
7/09/2019 | 12:30 | KSAV ST.-DIMPNA U12 C | VC MOLDAVO B | |||||
7/09/2019 | 12:30 | KSAV ST.-DIMPNA U11 B | KFC EZAART SPORT | |||||
7/09/2019 | 12:30 | KSAV ST.-DIMPNA U7 B | KFC DESSEL SPORT B | |||||
7/09/2019 | 10:45 | ST.-DIMPNA U11 PROV | S GRAVENWEZEL-SCHILDE | |||||
7/09/2019 | 10:45 | ST.-DIMPNA U8 PROV B | K. RUPEL-BOOM FC B | |||||
7/09/2019 | 10:45 | ST.-DIMPNA U8 PROV A | K. RUPEL-BOOM FC A | |||||
7/09/2019 | 9:00 | KSAV ST.-DIMPNA U8 C | VV LAAKDAL B | |||||
7/09/2019 | 9:00 | KSAV ST.-DIMPNA U7 A | VV LAAKDAL B | |||||
7/09/2019 | 9:00 | KSAV G-VOETBAL (training) | ||||||
Vrij : | U13 B | |||||||
Thuiswedstrijden zondag 8 september 2019 | ||||||||
Datum | uur | thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | uitslag | scheidsrechter | |
8/09/2019 | 15:00 | K. SAV 1° ELFTAL B | KFC HEULTJE | CLAESEN MATHIJS | ||||
8/09/2019 | 10:45 | ST.-DIMPNA U17 PROV | KVC WESTERLO | 3-5 | LEE BRENT | |||
8/09/2019 | 10:45 | ST.-DIMPNA U15 PROV | S GRAVENWEZEL-SCHILDE | 1-4 | BOECKX KAREL | |||
8/09/2019 | 9:00 | KSAV ST.-DIMPNA U17 B | K. VERBR BALEN B | 6-0 | BERGHMANS JOHAN | |||
8/09/2019 | 9:00 | KSAV ST.-DIMPNA U15 C | KFC DESSEL SPORT D | 1-11 | COLEBUNDERS EDDY | |||
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 6 september 2019 | ||||||||
Datum | uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | ||||
6/09/2019 | 19:30 | ALBERTA FC SCHILDE | K.SAV DAMES | 0-7 | ||||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 7 september 2019 | ||||||||
Datum | uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | ||||
7/09/2019 | 15:00 | BERG & DAL VV | KSAV ST.-DIMPNA U21 B | 5-0 | ||||
7/09/2019 | 14:15 | VV LAAKDAL B | ST.-DIMPNA RESERVEN B | 2-2 | ||||
7/09/2019 | 13:30 | BSK RETIE B | KSAV ST.-DIMPNA U10 C | |||||
7/09/2019 | 13:00 | KVC HOUTVENNE B | KSAV ST.-DIMPNA U10 B | |||||
7/09/2019 | 13:00 | K. BERG & DAL VV B | KSAV ST.-DIMPNA U6 | |||||
7/09/2019 | 12:40 | O.S.S. M.I. | KSAV ST.-DIMPNA U15 B | 4-3 | ||||
7/09/2019 | 9:30 | KFC LENTEZON BEERSE | KSAV ST.-DIMPNA U10 PROV | |||||
7/09/2019 | 11:00 | VC MOLDAVO B | KSAV ST.-DIMPNA U9 C | |||||
7/09/2019 | 9:30 | Y D KV MECHELEN E | ST.-DIMPNA U9 PROV B | |||||
7/09/2019 | 9:30 | Y D KV MECHELEN D | ST.-DIMPNA U9 PROV A | |||||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 8 september 2019 | ||||||||
Datum | uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | ||||
8/09/2019 | 11:15 | FC NETEZONEN | KSAV ST.-DIMPNA U15 D | 11-1 | ||||
8/09/2019 | 10:00 | KFC BROECHEM B | KSAV ST.-DIMPNA U13 C | |||||
8/09/2019 | 9:30 | BSK RETIE A | ST.-DIMPNA U13 PROV | |||||
8/09/2019 | 9:30 | K. ANTONIA FC | ST.-DIMPNA U12 PROV |
Gepost op: 3 september 2019 om 18.17h
Aantal keren gelezen: 5203
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B