Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van vrijdag 8, zaterdag 9, zodag 10 en maandag 11 november
U7 A spelen zondag 10/11/19 om 13u00 (ipv zaterdag)
Thuiswedstrijden zaterdag 9 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
13:00 | KSAV RESERVEN Pr. | KSK WEELDE A | 2-3 | VANDENBERGH KRIS | ||
12:30 | KSAV U10 C | KSK KASTERLEE B | ||||
12:30 | KSAV U8 D | K. WITGOOR SPORT B | ||||
12:30 | KSAV U6 | KFCV ALBERTA GEEL | ||||
10:45 | KSAV U13 B | ZWALUWEN OLMEN A | ||||
10:45 | KSAV U10 PROV | KFC ZWARTE LEEUW | ||||
10:45 | KSAV U9 PROV A | R. CAPPELLEN FC A | ||||
10:45 | KSAV U9 PROV B | R. CAPPELLEN FC B | ||||
10:00 | KSAV G-voet. NIV. 2 | YRKV MECHELEN A | 2-7 | SWOLFS MARC | ||
10:00 | KSAV G-voet. N.4 | KFC GROBBENDONK | 2-18 | |||
9:00 | KSAV G-voet. N.3 | KFC TURNHOUT B | 0-4 | |||
9:00 | KSAV U15 B | LIERSE KEMPENZ. A | 0-6 | LUYTEN GUSTAAF | ||
9:00 | KSAV U10 B | KFC HEULTJE | ||||
VRIJ | U11 PROV | |||||
Thuiswedstrijden zondag 10 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | KSAV U15 D | ZWALUWEN OLMEN A | 0-8 | JONCKERS WERNER | ||
10:45 | KSAV U13 C | FC BERLAAR-HEIKANT | ||||
9:30 | KSAV U13 PROV | K. TERNESSE VV A | ||||
9:30 | KSAV U12 PROV | KVC WESTERLO C | ||||
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 6 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | Terrein | ||
19:30 | KFC MOL B | KSAV U17 B | BOERETANG 2400 MOL | |||
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 8 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | Terrein | ||
20:00 | DE KEMPEN TL A | K. SAV 1° ELFTAL A | 4-2 | PRIJSTRAAT 2460 TIELEN | ||
20:30 | NOORDSTAR B | KSAV RESERVEN B | 5-4 | TARWESTRAAT 2200 NOORDERWIJK SYNTH !!! | ||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 9 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | Terrein | ||
15:00 | KASTERLEE A | KSAV U21 PROV | 2-1 | DUINENEIND 2460 KASTERLEE | ||
14:30 | NOORDSTAR VV | KSAV U21 B | 6-3 | TARWESTRAAT 2200 NOORDERWIJK | ||
13:00 | WEZEL SPORT | KSAV U11 B | MORESNETLAAN 2400 MOL-WEZEL | |||
12:30 | VERBR BALEN C | KSAV U9 C | STAPPERSDIJK 2490 BALEN | |||
11:45 | WEZEL SPORT | KSAV U7 B | MORESNETLAAN 2400 MOL-WEZEL | |||
11:00 | EXC VORST | KSAV U12 C | LINDESTRAAT 2430 LAAKDAL-VORST | |||
10:30 | ZWANEVEN A | KSAV U12 B | RHOODE 2360 OUD-TURNHOUT | |||
10:00 | HOOGSTRATEN B | K.SAV DAMES | 5-0 (ff) | KATHELIJNESTRAAT 2320 HOOGSTRATEN | ||
9:30 | BERCHEM SPORT A | KSAV U8 PROV A | BERCHEMSTADIONSTRAAT 2600 BERCHEM SYNTH !!! | |||
9:30 | BERCHEM SPORT B | KSAV U8 PROV B | BERCHEMSTADIONSTRAAT 2600 BERCHEM SYNTH !!! | |||
9:30 | VC MOLDAVO | KSAV U8 C | St. CAROMUSSTRAAT 2400 MOL | |||
9:00 | VRIJHEID HERSELT | KSAV U11 C | LIMBERG 2230 HERSELT | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 10 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | Terrein | ||
15:00 | TONGERLO | K. SAV 1° ELFTAL B | GENEINDE 2260 WESTERLO-TONGERLO | |||
13:00 | TONGERLO | KSAV U7 A | GENEINDE 2260 WESTERLO-TONGERLO | |||
12:00 | Y.R.MECHELEN | KSAV U17 PROV | 2-4 | LIERSESTEENWEG 2800 MECHELEN SYNTH !!! | ||
10:30 | ZWANEVEN B | KSAV U15 C | 2-1 | RHOODE 2360 OUD-TURNHOUT | ||
10:00 | PUNT-LARUM | KSAV U17 B | 2-1 | ZWAARVOEDERSPOOR 2440 GEEL | ||
9:30 | TERNESSE VV A | KSAV U15 PROV | 2-4 | BRIELEKE 2160 WOMMELGEM SYNTH !!! | ||
Wedstrijden op verplaatsing maandag 11 november 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | Terrein | ||
10:00 | LOMMEL S.K. | KSAV U9 | SPEELPLEINSTRAAT 3920 LOMMEL |
Gepost op: 6 november 2019 om 21.32h
Aantal keren gelezen: 4594
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B