Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Uitslagen van 22-24-25-26 november.
Thuiswedstrijden zaterdag 25 november 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
25/11/2023 | B | 15:00 | KSAV U21 | PUNT-LARUM | 1-5 | ||
25/11/2023 | F1 | 15:00 | KSAV U11 B | SKS HERENTALS A | Ivo Haeseldonckx | ||
25/11/2023 | D1 | 15:00 | KSAV U8 PROV A | BALEN A | Joshua Bisiaux | ||
25/11/2023 | D2 | 15:00 | KSAV U8 PROV B | BALEN B | Gust Verachtert | ||
25/11/2023 | F1 | 13:30 | KSAV U10 PROV | DE KEMPEN | Ivo Haeseldonckx | ||
25/11/2023 | D2 | 13:30 | KSAV U9 C | ALBERTA B | Joshua Bisiaux | ||
25/11/2023 | D1 | 10:15 | KSAV U7 A | PAAL-TERVANT D | |||
25/11/2023 | B | 9:00 | KSAV U15 B | TONGERLO A | 1-7 | ||
25/11/2023 | C | 9:00 | G-training | ||||
Thuiswedstrijden zondag 26 november 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
26/11/2023 | F2 | 11:00 | KSAV U12 PROV | OG VORSELAAR | Joeri Van Baelen | ||
26/11/2023 | A | 10:45 | KSAV U17 PROV | WEZEL | 6-1 | ||
26/11/2023 | B | 10:45 | KSAV U15 PROV | TERNESSE | 3-1 | ||
Uitwedstrijden woensdag 22 november 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
22/11/2023 | 19:00 | OLMEN | KSAV U13 PROV | ||||
Uitwedstrijden vrijdag 24 november 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
24/11/2023 | 19:30 | HEULTJE (8/8) | KSAV U15 C | 5-3 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 25 november 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
25/11/2023 | 19:30 | BALEN | KSAV A | 1-4 | |||
25/11/2023 | 15:00 | WITGOOR | KSAV U17 B | 6-0 | |||
25/11/2023 | 11:00 | LOMMEL | KSAV U11 PROV | ||||
25/11/2023 | 11:00 | PUNT/LARUM A | KSAV U9 PROV A | ||||
25/11/2023 | 11:00 | PUNT/LARUM B | KSAV U9 PROV B | ||||
25/11/2023 | 9:30 | WITGOOR C | KSAV U13 B | ||||
Uitwedstrijden zondag 26 november 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
26/11/2023 | 14:30 | EXC. VORST | KSAV B | 1-1 | |||
26/11/2023 | 13:30 | SCHELLE SPORT B | G-voetbal Niv 3 | ||||
26/11/2023 | 13:30 | SCHELLE SPORT C | G-voetbal Niv 4 | ||||
26/11/2023 | 9:30 | RETIE | KSAV U13 PROV |
Gepost op: 20 november 2023 om 16.33h
Aantal keren gelezen: 5762
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B