Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van woensdag 7, zaterdag 10 en zondag 11 november.
Thuiswedstrijden woensdag 7 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
18:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | R CAPPELLEN FC | ||||
Thuiswedstrijden zaterdag 10 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
14:30 | SPARTA | HEESAKKER | Sparta | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | ZWALUWEN OLMEN B | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | KFC BEEKHOEK B | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | K. BERG EN DAL VV B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | K. RAC EMBLEM B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | KFC ZAMMEL | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | KFC BEEKHOEK A | ||||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA RES B | K. NOORDSTAR VV B | 7-0 | |||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | KFC TURNHOUT B | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | KSK OOSTHOVEN A | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | ARENDONK SPORT A | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | HOOGSTRATEN VV A | ||||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | n.v.t. | |||
Vrij : Reserven A - U11 A | ||||||
Kantinedienst : 8:00-11:30 G-voetbal | ||||||
11:15 - 14:45 U8A | ||||||
14:30 - 18:00 U11B | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 11 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | LENTEZON BEERSE A | 7-1 | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | KFC ZWARTE LEEUW A | 2-0 | |||
Kantinedienst : 8:00 - 11:30 U17B | ||||||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 10 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | |||
19:30 | FC WEZEL SPORT | KSAV 1° ELFTAL A | 0-1 | |||
15:00 | KVV VOSSELAAR B | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | ||||
13:00 | K. ZWALUWEN OLMEN | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | 2-8 | |||
12:00 | K. TERNESSE V.V. | K. SAV ST. DIMPNA U21 | vw | |||
12:00 | K. RETIE SK A | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | ||||
11:30 | K. BERG EN DAL VV B | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | ||||
11:00 | FC WEZEL SPORT | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | ||||
11:00 | KFC DESSEL SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | ||||
11:00 | KVV OG VORSELAAR B | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | ||||
14:00 | FC PUNT/LARUM A | K. SAV ST. DIMPNA U6 | ||||
9:30 | KSK OOSTHOVEN B | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | 2-4 | |||
9:30 | KFC DESSEL SPORT C | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | ||||
9:30 | FC WEZEL SPORT | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | ||||
9:30 | KVV OG VORSELAAR A | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | ||||
9:30 | KFC ZAMMEL B | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | ||||
9:00 | SV NOORSE B | K. SAV ST. DIMPNA U13 E | ||||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 11 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | |||
14:30 | KSK OOSTHOVEN | KSAV 1°ELFTAL B | 6-4 | |||
9:30 | FC PUNT/LARUM A | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | ||||
9:30 | KSV OUD-TURNHOUT B | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | 2-3 | |||
9:30 | KVV VOSSELAAR A | K. SAV ST. DIMPNA U13 A |
Gepost op: 5 november 2018 om 21.10h
Aantal keren gelezen: 5136
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B