Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Wedstrijden van vrijdag 4, zaterdag 5 en zondag 6 februari.
Thuiswedstrijden zaterdag 5 februari 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
5/02/2022 | 20:00 | K. S.A.V. A | K. MERKSPLAS S.K. | 1-1 | ||||
5/02/2022 | 18:00 | K. S.A.V. B | ROSSELAAR/HULSEN | 2-1 | ||||
5/02/2022 | 14:00 | K. S.A.V. DAMES | ARENDONK SPORT | 3-0 | ||||
5/02/2022 | 14:00 | K. S.A.V. RES B | K.F.C. MOL B | ? | ||||
5/02/2022 | 12:30 | K. S.A.V. U12 B | PUNT/LARUM A | IVO HAESELDONCKX | ||||
5/02/2022 | 12:30 | K. S.A.V. U11 B | TONGERLO A | JIMMY MUYSHOND | ||||
5/02/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U11 Prov | SCHELLE SPORT A | IVO HAESELDONCKX | ||||
5/02/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U8 Prov A | HOUTVENNE A | TUUR MUYSHOND | ||||
5/02/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U8 Prov B | HOUTVENNE B | LARS JANSSENS | ||||
5/02/2022 | 9:00 | K. S.A.V. G-PLOEG | TRAINING | |||||
Vrij: | U13 Prov - U10 Prov - U7 | |||||||
Thuiswedstrijden zondag 6 februari 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
6/02/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U17 Prov | BEERSCHOT V.A. | 3-4 | ||||
6/02/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U13 B | DE KEMPEN C | IVO HAESELDONCKX | ||||
6/02/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U12 C | LYRA/LIERSE | JOERI VAN BAELEN | ||||
6/02/2022 | 9:00 | K. S.A.V. U15 C | K. NOORDSTAR | 3-7 | ||||
Uitwedstrijden vrijdag 4 februari 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
4/02/2022 | 19:30 | K.F.C. MOL A | K. S.A.V. RES A | 2-1 | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 5 februari 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
5/02/2022 | 15:00 | BALEN A | K. S.A.V. U21 Prov | AFGELAST | ||||
5/02/2022 | 13:00 | Z WANEVEN B | K. S.A.V. U15 B | 2-3 | ||||
5/02/2022 | 12:30 | VOSSELAAR A | K. S.A.V. U9 Prov A | BERGAKKERSTRAAT VOSSELAAR | ||||
5/02/2022 | 12:30 | VOSSELAAR B | K. S.A.V. U9 Prov B | BERGAKKERSTRAAT VOSSELAAR | ||||
5/02/2022 | 11:30 | PUNT/LARUM | K. S.A.V. U6 B | ZWAARVOEDERSSPOOR GEEL-LARUM | ||||
5/02/2022 | 10:00 | PUNT/LARUM | K. S.A.V. U6 A | ZWAARVOEDERSSPOOR GEEL-LARUM | ||||
Uitwedstrijden zondag 6 februari 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
6/02/2022 | 10:00 | OLMEN | K. S.A.V. U15 Prov | 3-1 | ||||
6/02/2022 | 9:45 | LAAKDAL | K. S.A.V. U17 B | 3-3 | ||||
6/02/2022 | 9:30 | OLMEN A | K. S.A.V. U12 Prov | EGSTRAAT OLMEN |
Gepost op: 1 februari 2022 om 15.13h
Aantal keren gelezen: 5595
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B