Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Uitslagen van zaterdag 4 en zondag 5 november.
Thuiswedstrijden zaterdag 4 november 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
4/11/2023 | A | 19:00 | KSAV A | ZOERSEL | 1-1 | ||
4/11/2023 | D1 | 15:00 | KSAV U9 PROV A | LUTLOMMEL A | Joshua Bisiaux | ||
4/11/2023 | D2 | 15:00 | KSAV U9 PROV B | LUTLOMMEL B | Stan Muyshond | ||
4/11/2023 | B | 13:30 | KSAV RESERVEN A | RAUW | 2-4 | ||
4/11/2023 | F1 | 13:30 | KSAV U10 PROV | DESSEL | Ivo Haeseldonckx | ||
4/11/2023 | D1 | 12:00 | KSAV U8 PROV A | DIEST A | Joshua Bisiaux | ||
4/11/2023 | D2 | 12:00 | KSAV U8 PROV B | DIEST B | Stan Muyshond | ||
4/11/2023 | D1 | 10:15 | KSAV U7 A | KASTERLEE A | |||
4/11/2023 | A | 9:00 | KSAV U17 B | KATTENBOS | 1-10 | ||
4/11/2023 | B | 9:00 | KSAV U15 B | ASV GEEL | 1-9 | ||
4/11/2023 | C | 9:00 | G-training | ||||
Thuiswedstrijden zondag 5 november 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
5/11/2023 | A | 14:30 | KSAV B | NETEZONEN | |||
5/11/2023 | F2 | 11:00 | KSAV U12 PROV | LOMMEL | Joeri Van baelen | ||
5/11/2023 | A | 10:45 | KSAV U17 PROV | RETIE | 5-1 | ||
5/11/2023 | B | 10:45 | KSAV U15 PROV | RETIE | 4-0 | ||
5/11/2023 | B | 9:00 | KSAV U15 C | PUNT/LARUM B | 11-2 | ||
5/11/2023 | F2 | 9:00 | KSAV U13 B | MOL B | Joeri Van baelen | ||
Uitwedstrijden zaterdag 4 november 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
4/11/2023 | 15:00 | ARENDONK | KSAV U21 | 1-7 | |||
4/11/2023 | 10:00 | RETIE | KSAV U11 PROV | ||||
4/11/2023 | 9:30 | NETEZONEN A | KSAV U11 B | ||||
4/11/2023 | 9:00 | MOL | KSAV U9 C | ||||
Uitwedstrijden zondag 5 november 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
5/11/2023 | 9:30 | NIJLEN | KSAV U13 PROV |
Gepost op: 31 oktober 2023 om 19.43h
Aantal keren gelezen: 3575
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B