Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Uitslagen van zaterdag 29 en zondag 30 oktober
Thuiswedstrijden zaterdag 29 oktober 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
29/10/2022 | A | 19:00 | KSAV A | SINT-JOB | 5-0 | ||
29/10/2022 | B | 15:00 | KSAV RESERVEN | ZWANEVEN B | 0-1 | ||
29/10/2022 | A | 14:30 | KSAV DAMES | NETEZONEN B | 1-7 | ||
29/10/2022 | D2 | 13:00 | KSAV U9 PROV A | LENTEZON BEERSE | Robin Daelemans | ||
29/10/2022 | D1 | 13:00 | KSAV U6 | ALBERTA | |||
29/10/2022 | B | 12:30 | KSAV U21 | BEVEL | 2-5 | ||
29/10/2022 | F1 | 12:30 | KSAV U10 B | ALBERTA | Robin Daelemans | ||
29/10/2022 | F2 | 11:30 | KSAV U12 B | EZAART | Ivo Haeseldonckx | ||
29/10/2022 | B | 9:30 | KSAV U15 B | EZAART | 4-4 | ||
29/10/2022 | F2 | 9:30 | KSAV U13 B | BERG & DAL | Ivo Haeseldonckx | ||
29/10/2022 | C | 9:00 | G-voetbal (training) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 30 oktober 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
30/10/2022 | B | 9:30 | KSAV U17 C | BEEKHOEK | 0-8 | ||
30/10/2022 | F2 | 9:30 | KSAV U13 C | EZAART A | Joeri Van Bael | ||
Uitwedstrijden zaterdag 29 oktober 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
29/10/2022 | 13:30 | LOMMEL SK | KSAV U8 PROV A | SPEELPLEINSTRAAT LOMMEL | |||
29/10/2022 | 13:30 | LOMMEL SK | KSAV U8 PROV B | SPEELPLEINSTRAAT LOMMEL | |||
29/10/2022 | 13:00 | KSAV U9 PROV B | LENTEZON BEERSE | ||||
29/10/2022 | 11:30 | EXC. VORST | KSAV U17 B | 4-6 | |||
29/10/2022 | 11:00 | LOUWEL | KSAV U12 PROV | WEG NAAR OPOETEREN OPGLABEEK-OUDSBERGEN SYNT | |||
29/10/2022 | 10:00 | RETIE | KSAV U10 PROV | GROENEDIJK RETIE | |||
Uitwedstrijden zondag 30 oktober 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
30/10/2022 | 14:30 | OLEN UNITED | KSAV B | ZANDSTRAAT-GESTELSTRAAT OLEN | |||
30/10/2022 | 10:00 | KATTENBOS | KSAV U7 A | OUDE DIESTERSEBAAN LOMMEL | |||
30/10/2022 | 9:30 | LENTEZON BEERSE | KSAV U15 PROV | 0-7 | |||
30/10/2022 | 9:15 | THES SPORT B | KSAV U7 B | SPORTLAAN TESSENDERLO SYNTH !!! |
Gepost op: 26 oktober 2022 om 22.12h
Aantal keren gelezen: 11155
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B